Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Hölgyek számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek számotokra a szakállas, szőrös férfi az igazi, vagy pedig a csupasz, szőrtelen?

Figyelt kérdés
Én azt mondom egy férfi legyen szőrös.

2016. aug. 24. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Mert te ki vagy, hogy ilyet mersz állítani?
2016. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Az arcszőrzetet nem szeretem, mert kipattogok. Máshol nem zavar, kivéve váll és hát.
2016. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Ha durván szőrös nem szexi, se nem férfias, szerintem.

2016. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Máris támadni kell? Nyílván nem majom féle szőrzetre gondolok, hanem normálisra. Szerintem a szőr a férfiasság jele a nemi szerveken kívül ez különböztet meg minket legjobban a nőktől.
2016. aug. 24. 20:44
 5/22 RoseTyler ***** válasza:
Az arcszőrzetért nem rajongok, bár olykor a borosta szexi, a többi meg mindegy.
2016. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek veled kérdező :) A nőktől várják el, hogy mindenütt borotváljuk magunkat, ergo aki férfiként ugyanígy tesz, az valahol mélyen nőnek érzi magát/nőként akar kinézni- amivel nekem semmi problémám nincs, csak nem vonzódok hozzá. A férfi az szőrös, a nő az meg szőrtelen, ennyi. Én ilyen kis egybites, végletekben gondolkodó elmaradott egyén vagyok, nem igazán értek egyet azzal a most Amerikában nagyon népszerű elmélettel, hogy kettőnél több nem létezik :) Tessék érte megkövezni :D


U.i: többször/párkapcsolatonként rendszeresen kényeztettem orálisan már teljesen természetes fazonra hagyott (azaz még csak nem is rövidített/tövénél borotvált) péniszeket, és bizony egyetlen egyszer nem kellett szőrszálakat köpködni, és minthogy a partnereim hallottak már a zuhanyzóról és a szappanról, a szaga sem volt felháborító- sőt mi több, volt egy megrögzött borotválós pasim, na, annak jelentősen erősebb nemi szaga volt, mint bármelyik másik, szőrösebb pasimnak.

2016. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szőrös. De szakáll helyett inkább borosta. :)
2016. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
borosta, borosta borosta! :))) Ahogy egy kollégám megjegyezte, csodás a belső combnak. :)) De komolyan, ma oly divatos lábtetkóknál annyira hiányzik a lábszőrzet. :( A hónaljszőrzet is hiányzik. Tőlem lehet itt-ott szőrös, hogy tudjam, nem lánnyal vagyok.
2016. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát, ez attól függ. Akinek jól áll, és ápolt, annak jó, de akinek nem áll jól, vagy ápolatlan, vagy nem is áll jól és ápolatlan is, az inkább ne legyen szőrös.
2016. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A túlburjánzó szőrök taszítanak (pl nyak, hát, felkar) illetve a csimbókos hónalj szőr, de a többi nem. Intim területen legjobban a rövidre nyírt fazon tetszik, a teljesen csupasz nem. Szakállból a hipszter szakált leszámítva a többit szeretem.


25L

2016. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!