Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozós fiúból tényleg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozós fiúból tényleg lehet hűséges, ha megtalálja a szerelmét?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt párommal, az ismeretség 1 éves. Az 1 éves ismeretsegünk alatt a páromnak több barátnője is volt, elég nőzős tipus volt, egyéjszakás kalandokba is belement. Velem is többször flörtölt ez idő alatt sőt, vonzalmát irántam bevallotta nekem, de én csak barátjának gondoltam magam(nagyon sok lány haverja van). Egy lányért megcsalta a barátnőjét majd ezzel kapcsolatban érte egy nagy csalódás és nagyon megbánta amit tett. Sosem titkolta el az előéletét előlem. Az előttem lévő barátnőjét nagyon szerette, és vele már komolyabban gondolta a dolgokat (a csalódás helyretett valamit a fejében), viszont a lány valamiért kidobta. Rá egy hónapra elkezdtünk komolyabban ismerkedni, végül pedig járni kezdtünk. Nagyon szeretjük egymást és a bizalom is megvan, bármi történjék vele, mindent elmond, hogy ne érthessek félre semmit (sok lány nyomul rá, de nem él a lehetőségekkel). Azt mondja, hogy rájött, hogy nem éri meg neki elrontani a hosszútávú, jólműködő kapcsolatát egy éjszakáért. Azt is mondta, hogy senkivel nem gondolta még ennyire komolyan a kapcsolatát, mint velem és, hogy még feleségül is elvenne. Ez eddig szép és jó, viszont valamelyik nap megláttam ahogy mellettem nézegette az üzeneteit, és épp egy lánnyal beszélt (amivel alapjáraton nem lenne gond, hiszen sok lány haverja van, akikkel beszélni szokott). A beszélgetésben rengeteg szivet láttam, pedig éppenhogy csak odapillantottam. Nem nézhettem meg jobban, mert szinte azonnnal kilépett a beszélgetésből. Eddig semmi baj nem volt a bizalommal, viszont ez most egy kicsit kétséget ébresztett bennem. Aggódom, mert voltam már abban a szituációban amikor nekem udvarolt miközben barátnője volt, bár az még a rosszabbb korszakában történt a csalódása előtt, nem szeretném most a másik oldalról megtapasztani. Szerintetek létezik, hogy valaki ennyire megváltozzon, vagy idővel újra elő fog jönni nála a csajozási vágy? Nem szeretném, ha tönkremenne a kapcsolat, mert nagyon szeretjük egymást, nem érteném, miért tenne ilyet. A rosszindulatú válaszolók kíméljenek.
2016. szept. 5. 01:32
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ez patt helyzet lesz, akárhogy is nézem. Bizalom nélkül meghal az egész, ő bármit lép, neked hinned kell benne és reménykedni, hogy jól döntöttél.

Lehet neki sem könnyű elszakadnia a régi szokásoktól, de az is megeshet, hogy a vére újra hajtja, mert ez a lénye része.


Láttam olyat, hogy a kolesz bikája is karámba került, tehát létezik ilyesmi. És eddigi megfigyeléseim szerint aki ilyen szinten tolja a bűbájt, az valamit kompenzál. A legtöbbször a háttérben van valami gubanc amit nem tud feldolgozni és így jön ki. Elvált szülők? Rossz apa? Bármi lehet. És egy olyan nő kell mellé, akit komolyan tud venni. Aki elkapja.


Nagyon kevés az a férfi aki puszta hedonizmusból lesz ringyóvá.

2016. szept. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak hülyít, egy trófea vagy neki a sok közül. Nem tudom miért, de ti nők azt gondoljátok, hogy az ilyen srácokat majd ti meg tudjátok szelidíteni, de ez baromság, ilyen nincs.

Meg nem azért, de borzasztóan naiv vagy kérdező, miközben triviális, hogy melletted még jópár lánnyal kefélget, te a nagy szerelemben hiszel...

Meg még annyit, hogy durva, hogy nektek lányoknak az ilyen srácok jönnek be...

2016. szept. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 One of a Kind ***** válasza:
100%

Én nem hiszek abban, hogy az emberek meg tudnak változni, maximum eljátsszák. Abban viszont sokan profik. (:


23N

2016. szept. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2016. szept. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A saját szemeddel láttad,mégis reménykedsz.

Naiv vagy.

2016. szept. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy a többieknek mit mondott. Lehet ez e "te vagy életem szerelme" a megszokott csajozós dumája.


Ne bízz ennyire vakon, figyelj oda, és ha félrejár, le fog bukni.

Addig szavazz neki bizalmat, hátha most nőtt be a feje lágya, és tényleg változott.

De a csodában ne higgy!

2016. szept. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez egyértelmű. A csajok nagy része úgy van vele, ha annyi csajnak kellett, akkor nekem is. Na és arról is meg vannak győződve, nekik olyan csoda van a lábuk között, hogy azzal tutira meg is tudják tartani a pasit. Majd jön a csalódás. Persze, ez kell a további, jobb kapcsolat kialakításához.
2016. szept. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Értelmezzük a történetet? Figyelj, veled már elhitette a te vagy a nagy szerelme, ezután elment és folytatta a más nők befűzését. Nagyjából ennyi történt. Ha lazán állsz a kapcsolathoz nagyon klassz élményekkel gazdagodhatsz, de ne tervezz vele komolyabban, és főleg ne éld bele magad, hogy megváltozik.

Az ilyen hapsik még nagypapa korukban is rohangálni fognak a nők után. Nem a csalódottság beszél belőlem, ha egy átlag hapsiban fele ennyi vonzerő és figyelem lenne, mint bennük, sokkal boldogabb kapcsolatok lehetnének a világon.

2016. szept. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezerből egy esetben igen. Nem te leszel az az egy.
2016. szept. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szoknyavadász pont attól szoknyavadász, hogy nem AKAR hűséges lenni, hanem csak megszúrja a nőket - "darázskodik" - és már odébb is áll. Neki minden nő 1 db strigula. Ha nem is akar hűségessé válni, akkor őszintén, erre nemigen van esély...
2016. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!