Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 férfiból hány tenne meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 férfiból hány tenne meg szinte bármit eg jó Nő megszerzése érdekében!?

Figyelt kérdés
És mik azok a dolgok,amiket megtennétek,mik a határok,amiket már nem?
2016. szept. 5. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jo NŐért? Semmit nem tennek meg. Azzal csak a csalodas jar ;)
2016. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Egy jó nőért nem sok mindent, egy jó kapcsolatért viszont annál többet. 43F
2016. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

"Bármit" szinte senki. Sokan még az életbenmaradásukért sem tennének meg bármit (Fűrész filmek).


Viszont a szerelmükért akivel együtt vannak több éve, boldogságban, érte sokan az életüket is feláldozzák, ha úgy alakul. "Tűzbe mennének érte" ahogy a közhely mondja.


Szinte bármit már többen. Bár én nem a "jó nő"-ért hanem azért aki számomra nagyon jó külsőre-belsőre - és érte sem szinte bármit. Bár sokkal többet fel tudnék áldozni érte, de csak ha ő is képes lenne ugyanerre értem (nem szeretem az egyoldalú kapcsolatokat, így a számomra jó alapból olyan kicsit e téren, mint én).


Még annyit a végére, hogy azokért a nőkért akik elvárják (egyoldalúan), hogy én küzdögessenek értük, amíg ők csak elvárnak mindent cserébe - na értük még egy doboz "tic-tac"-ot sem áldoznék. Az ilyenek számomra ellenszenvesek. (A férfiak szintúgy, de náluk nem vagyok értintett)

2016. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Én mondjuk egy "jó nő" megszerzéséért max. annyit tennék meg,(Meghát szoktam megtenni...)hogy "kedvesen",és barátságosan fogadnám a közeledési szándékát...De más,ennél jelentősebb álldozatot nem vállalnék a világ legszebb nőjéért se...
2016. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyetlen amit megtennék:

Megpróbálnék valamilyen kommunikációt kialakítani vele.

Ha flegmán vagy bunkón fogadja, akkor ott a határ: onnantól ő nem létezik számomra, nem érdekelne az sem ha ott helyben kirabolja valaki.

2016. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szánnék rá az időmből. Ez nálam nagy dolog.
2016. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Ezt komolyan kérdezed!? Azon a szent helyen, ahol páran hónapok óta sírnak, hogy a bombanők nem tapadnak a "mackós" pasikra?!

Ezek annyira se képesek, hogy kihagyjanak egy-egy étkezést.


Mondjuk úgy, hogy bármit: csak ne kelljen megmozdulni. A pasik talán 1%-a kivétel, aki tenne is valamit, hogy jó nője legyen. Mármint a sírást leszámítva.

2016. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sokan a férfiak közül arra építik az életüket,hogy majd legyen jó barátnőjük,kocsit vesznek bmwt,lakást,luxus gyúrnak,és még nyaliznak is. Én a világon ezek közül semmit sem tennék " egy" csaj miatt csak mások lehet,hogy igen.
2016. szept. 5. 12:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Neked mi számít jó nőnek? Mert ha csak a külsőségek miatt jó nő akkor semmit se tennék az alap dolgokon kívül, de ha az a jó nő aki nekem számít jó nőnek, aki csinos és még a személyisége is olyan amilyet én keresek, azért a nőért már többet tennék, mert megérdemli a törődést. De ha csak külsőleg jó nő, abból sok van.
2016. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!