Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz 18 évesen 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz 18 évesen 1 hónap után lefeküdni egy sráccal? ( ha szűz még a lány)

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem .én is így voltam. 4évig tartott a kapcsolat
2016. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha mindketten úgy érzitek, hogy eljött az ideje, akkor nem gáz.
2016. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a mi tisztünk ezt eldönteni.

1. Milyen mély egyáltalán ez a kapcsolat?

2. Lelkiekben is készen állsz rá?

3. Beszéltetek már a védekezésről és úgy általában a szexről?


A te életed a te döntésed a te felelősséged!

2016. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én másfél hónapot vártam az akkori párommal ráadásul távkapcsolatban voltunk szóval előtte max 4x találkoztunk, bár mi azért már egy ideje ismertük egymást mielőtt összejöttünk. Ezt szerintem neked kell tudni, hogy te annak tartod-e. Ha nem, akkor ne foglalkozz azzal amit más gondol.
2016. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Gáz. Hamarabb kéne.
2016. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A te dolgod. Úgysem fog sokáig tartani. Majd rájössz hogy nem értékel téged.
2016. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gáz. Én sokáig húztam az elsőt, mivel nem éreztem hogy készen állok rá, mivel erőltette a barátom és nemet mondtam, ezért szakított is velem fél év után.
2016. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!