Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez bunkóság vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bunkóság vagy kretív bosszú volt?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel történt, hogy a volt férje szemránckrémet küldött neki a 40. születésnapjára.

2016. szept. 6. 13:12
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Legalább drága volt ? :DD
2016. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem láttam a krémet, nekem is csak egy ismerősöm mesélte.Azt mondta a nő sírt és kidobta.
2016. szept. 6. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:

A ráncok kialakulása már a 20-as évek elején megkezdődik.

Szóval ha valami minőségi krémet adott és nem egy 500 Forintosat, akkor szerintem örült is neki :)


Vagy az ex azt hiszi, felette megállt az idő? :D

2016. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy sírt és kidobta? Hülyeség volt.
2016. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha minőségi kozmetikum, én inkább örülnék neki.

Aztán gondoskodnék róla, hogy tudja is az ajándékozó, hogy milyen elégedett vagyok, hogy mindenki fiatalabbnak néz. ;)

2016. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bunkóságnak az, de a nő sem normális, hogy ezen elsírja magát. Ilyen tahó gesztust le kell söpörni magunkról. Azzal meg inkább ne áltassa magát, hogy 40 évesen nincsenek ráncai:D.
2016. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, én használtam volna, felszedek egy 22 évest és küldök egy szelfit rólunk az exférjemnek.
2016. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez jó volt 7-es:D Ha velem csinálta volna én mondjuk egy potencianövelőt vagy ilyesmit küldtem volna vissza:D De én mêg messze vagyok a 40-től szerencsére.
2016. szept. 6. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy bunkó, de kreatív bosszú! :D Főleg, ha a feleség miatt lett vége a dolognak.
2016. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!