Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legbunkóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legbunkóbb visszautasítás amit lánytól kaptál? Mennyire viselt meg?

Figyelt kérdés
Jöhetnek facebookos, társkeresős sztorik.

2016. aug. 21. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így konkrétan még sosem utasítottak vissza, inkább csak nem válaszoltak többé.
2016. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az gyakori. Én is jártam úgy, hogy elvittem valahova első randira, búcsúkor még mosolygott, meg hogy majd találkozunk, aztán soha többet nem válaszolt.
2016. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én lány vagyok, egy fiútól volt.

Kétszer találkoztunk, azt mondta, majd legközelebb így lesz úgy lesz ezt csinálunk azt csinálunk.

Majd nem is írt, én kérdeztem rá,hogy mi legyen. Azt mondta nem akar tőlem semmit.

Na de miért kell akkor ígérgetni?

2016. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
en is lanykent irom hogy volt egy bunko pasi aki alig feloras beszelgetes utan fakapnel hagyott mert o " ehes" volt.
2016. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem is az dühít, hogy nem jövök be neki és nem akar velem lenni. Hanem, hogy elhívom valahova, kifizetem a vacsorát, színházat, egyebet, akkor vegye már a fáradtságot, hogy visszahív valamire. Azért annyira taszító csak nem vagyok, hogy nem bír ki velem még egy találkozást. Kezd egyre költségesebb szórakozássá válni az első randizás.
2016. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez a leggyakoribb elutasítási forma mindkét nem részéről, én is jártam úgy mint a #2 válaszoló. A világ legegyszerűbb módja nem válaszolni, nem mernek egymás szemébe nézve konkrétan kimondani, hogy bocsi de nem illünk össze vagy nem vagy az esetem.


Kedves #4 lány:

Pasiként írom, milyen férfi az ilyen aki nem bír ki egy kis időt kaja nélkül. Szerintem jobb is hogy nem jöttetek össze. Ez egy mondvacsinált indok

volt a részéről.

2016. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!