Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen, ha egy felnőtt férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen, ha egy felnőtt férfi zavarba jön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek milyen jelei vannak, ha egy felnőtt férfi zavarban van egy nő társaságában/közelében. Hogyan viselkedhet, ha azért próbálja palástolni, de egy kicsit akkor is látszik/érződik rajta? (Tehát nem olyan "extrémebb" helyzetekre gondolok azért, amikor mondjuk megszólalni alig tud és néz össze-vissza meg minden baja van.) És ilyen kisebb zavarban lét mi miatt lehet? Lehet, hogy tetszik neki a nő vagy milyen egyéb lehetséges okai vannak, szerintetek?

Előre is köszönök minden véleményt, ideillő és normális választ!



2016. szept. 6. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Például, sokat öööö-zik beszélgetés közben, esetleg nem néz a szemedbe.

Rajtam sose venni észre. Több lány is megjegyezte, hogy még életében nem találkozott olyan férfival,aki ennyire uralkodni tud az érzelmein. Ó drágaságaim, ha ti azt tudnátok... ;) :P

2016. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Mocskos fantáziája lesz
2016. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1: Köszi a választ!

#2: Köszi a választ, de ezzel sajnos nem sokra mentem. A fejébe nem látok bele, engem a VISELKEDÉSE, cselekedetei érdekelnek.


Jöhetnek még válaszok, kíváncsi vagyok egyéb "jelekre" és véleményekre. Meg arra is, hogy mi lehet a zavar oka, valószínűleg vonzalom/tetszés?

2016. szept. 7. 00:33
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

De hát az okát is kérdezted, ő erre válaszolt :D

Én egyébként láttam már felnőtt férfit elpirulni is. Biza. Szintén kerülte a tekintetem, tőmondatokban kezdett beszélni (dadogott is, de ez nála nem extrém mert nála az a furcsa, ha nem, főleg akkor nem ha már rég ismer, bízik benned, nyugodt, és totál köznapi a felvetődött téma, de ezt tőle már megszoktam azóta, kerek 10 éves ismeretség - ja amúgy meg ezek másnál sem extrém reakciók, amiket írsz, teljesen normálisak, ha pedig jól leplezi, sosem fogsz rájönni, csak ha maga mondja el). Befejezetlen mozdulatokat tett irányomba: elindult a keze felém, majd visszahúzta, és "eldugta" mintha nem akarná, hogy ez mégegyszer megtörténhessen, és boci szemekkel nézett rám, hogy ugye nem vettem észre? Aztán felém lépett, majd vissza. Felém ismét, otthagyta a lábbát, majd hintázott a kettő közt. Egyébként a monoton, ismétlődő mozdulatsor jó példa, például malmozás, ujjdörzsölgetés, tekergetés-csavargatás, csiszi-csuszi, bármi. Babrálás azzal ami a keze ügyébe kerül - talán észre sem veszed, olyan természetes. Száj harapdálás valakinél...

Egyébként a felnőtt férfiak pont úgy jönnek zavarba, mint bárki, ha zavarba jönnek (egyáltalán...), persze köztük akad a legtöbb aki ezt jól tudja kontrollálni. A jelek ugyanazok, mint bárkinél, ha jó megfigyelő vagy bárkin észreveszed, ha pedig empatikus és jó emberismerő akkor bárkin megérzed szemmel látható jelek nélkül is.

2016. szept. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát én úgy éreztem, hogy picit zavarban van, de nem merem elhinni. Mindig nehezen hiszek a megérzéseimnek, meg arra gondolok, hogy mi van, ha csak beképzeltem a dolgot.
2016. szept. 7. 12:03
 6/12 A kérdező kommentje:

"ja amúgy meg ezek másnál sem extrém reakciók, amiket írsz, teljesen normálisak"


Direkt idézőjelbe raktam az "extrémebb"-et. És arra értettem, hogy PRÓBÁLT felülkerekedni a kisebb zavarán, ezért nem látszódott ANNYIRA NAGYON, mint amilyen példákat te felhoztál. Tehát egy kis zavarban létet, feszélyezettséget érzékeltem, de ez az, amiben nem vagyok biztos, hogy valóban jól érzékeltem-e - ahogy már fentebb megjegyeztem.

2016. szept. 7. 12:07
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, én is pont ezt gondolom, hogy lehet beképzelem. Írhatsz pv-t! Honnan ismered, hany éves, miket csinal, stb.?!
2016. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te megkérdezted milyen, én elmondtam milyen. Nem voltam ott hogy tudjam, ő zavarban volt-e.
2016. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Te leírtad, hogy szerinted milyen, miket tapasztaltál, és ezt köszönöm is! Én csak annyit írtam, hogy ebben az esetben viszont nem volt ennyire egyértelműen látható.


Szívesen fogadok még válaszokat, véleményeket, tapasztalatokat!

2016. szept. 8. 19:07
 10/12 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Mondjuk én nagyon-nagyon ritkán szoktam nő közelében zavarba jönni,de ha mégis,akkor nálam onnan lehet észrevenni az ilyesmit,hogy elkezdem ráncolni a szemöldökömet,mintha dühös lennék az illető hölgyre,(Pedig dehogy...)éshát ezzel egyidejüleg hirtelen csendes,szótlan,és mindenbe belegyező viselkedést szoktam felvenni ilyenkor...(Azaz mindent ráhagyok az illető hölgyre,akármit is mond vagy csinál,mint valami ernyedt bábu...)Tiszta kabaré ez,dehát nálam ilyen az,ha "zavarba jövök"...
2016. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!