Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy felnőtt férfi képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy felnőtt férfi képes állandóan megsértődni, akkor csak több figyelmet/törődést szeretne, vagy egész egyszerűen gyerekes?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, jóban vagyunk nagyon, de nem igazán párkapcsolat a dolog. Viszont állandóan megsértődik,de tényleg úgy, mint egy gyerek.

Nem tudom felvenni a telefont, csak 5 perccel később hívom vissza, akkor már nem veszi fel és sms-t ír, hogy ne is hívjam. Fellépek fb-ra, látom, hogy írt, de nincs időm visszaírni, azon is megsértődik.

Ilyenkor 2-3 napig nem szól hozzám, aztán úgy csinál, mintha minden rendben lenne.

Amúgy pedig nagyon örülök, hogy az életem része, mert egy csomó dolgot el tudok neki mondani, odafigyel rám, meghallgat, megnevettet. Még olyan dolgot is elismer, ami nekem fontos, de őt marhára nem érdekli, mégis, mivel nekem fontos, velem együtt örül, pedig neki aztán mindegy.

Csak néhanapján jön ezekkel a hülyeségeivel, és nem tudom eldönteni, hogy esetleg több figyelmet akar tőlem kapni, vagy csak egész egyszerűen ilyen...


2016. ápr. 8. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ő ilyen ,mert én is ilyen vagyok gyerekes
2016. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Jaj, az ilyenektől maradj távol szerintem. Éretlen, gyerekes,aki a látványos hisztizéssel meg durcázással akarja felhívni magára a figyelmet.
2016. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez akkor is gyerekes dolog, ha azt akarja, hogy jobban figyelj oda rá.
2016. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg éretlen. Ha fontos neked, sokat tudsz neki segíteni azzal, hogy visszajelzed, mennyire zavaró a viselkedése. Eleinte bizonyára ezen is meg fog sértődni, de idővel azért "átmegy" az információ, ez tapasztalat.
2016. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Szia ilyen a barátom is,nekem mondja hogy hisztis vagyok,pedig nem vagyok egy kényes csaj,ö meg multkor azért sértödött meg ,mert sziszeget és mondtam,hogy ereszt a fejed és megfogta erösen a kezem megszorította és azt mondta veszekedve,hogy mit képzelek én magamról,ki vagyok én meg ilyeneket.És nekem mondja,hogy én vagyok a hisztis,meg hogy mindenen megsértödok
2016. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan éretlennek tűnik a leírás alapján.


Nem azt mondom, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert önmagában ez egy idegesítő, de kezelhető tulajdonság - csak ne ess abba a hibába, hogy ugrasz ezekre a hisztikre és próbálo kiengeszteni. Maradj következetesen távolságtartó, amíg nem rendezi le magában, főleg, ha tiszta a lelkiismereted :) Ha nem hagyod magad manipulálni és nem "hódolsz be" a hisztiknek, nem lesz nagy baj, egy idő után csak abbahagyja és rájön, hogy nem így fog extra figyelmet kicsikarni belőled :)

2016. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak ismerősök vagytok és ilyeneket művel? Miket merne megtenni, ha kapcsolatban lennétek? Rossz még belegondolni is.
2016. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Önértékelési gondok vannak ott. Egyből magára vesz mindent. Nem sértődik meg, azt hiszi hogy nem érdekel téged, ezért nem keres. Tipikus húzd meg ereszd meg játékot játszik.
2016. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen férfi? Kemény! Szerencsére nem ismerek egyet sem. :)
2016. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!