Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám a tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám a tudtára, hogy tetszik nekem? 27/N

Figyelt kérdés

Van egy kb velem egyidős srác, és eléggé tetszik nekem. Egy ékszerboltban dolgozik, oda szoktam vinni az órámat javíttatni, vagy venni ezt-azt (bizsut is árulnak).

Nem járok olyan gyakran de ma is voltam, és megint csak megállapítottam, milyen jó lenne vele találkozni egyet, megismerni. Persze,nem ismerem, a nevét sem tudom sajnos, és azt sem, van e valakije.

Mit tegyek szerintetek?


2016. szept. 6. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nyomozz egy kicsit.:)
2016. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
No jó, de hogyan? :) Sajnos a barátaim körében senki se ismeri.
2016. szept. 6. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagyis csak kefélni akarsz vele?
2016. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, hanem megismerni szeretném, ahogy írtam is...
2016. szept. 6. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

El kell hogy keserítselek de muszáj lesz neked kezdeményezni. Ha szereti a munkáját és felelőségteljes akkor nem teheti meg hogy kikezd a vásárlókkal. Legalábbis jobb helyeken nem biztos hogy elnézik ezt.

Nem kell nagy dolgokra gondolni hanem kérdezd meg hogy munka után van-e kedve meginni/megenni valamit.

2016. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel teljesen idegen, ritkán látod, szerintem is léphetsz. Nem muszáj rögtön ajtóstól a házba. Karattyolhatsz neki valamiről előtte, kérd a segítségét valamiben. Aztán ha látod, hogy szimpi vagy neki, rákérdezhetsz. Én sem kezdeményezek pasinál, de ebben az esetben megléphető, hisz nem ismered. Bárhogy alakul, nem lesz ciki.
2016. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!