Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt menne ez nekünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt menne ez nekünk? Melyiket volna érdemes választanom?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány vagyok,van egy párom akivel már közös életbe kezdtünk.Estin tervezem megszerezni az érettségit de mellette a nyelvekre is szeretnék hangsúlyt fektetni.Tervünk hogy gerendaházat építettünk majd,amire nyilván kell a pénz.Párom rendszergazda,de még a jogsi megszerzése hátra van..azzal együtt 200-300e körül kereshetne.Jelenleg minőségellenőr,160-180e ft a keresete.Szeretnék olyan szakmát tanulni amivel magam is kereshetek annyit hogy félretudjunk tenni és megépíthessük álmaink otthonát.A hageni távegyetemen is szeretnék majd német diplomát,illetve egy magyart is.Viszont elsősorban okj-s tanfolyamra gondoltam..pontosabban a logisztikusra. Mennnyire jó ötlet elsőként erre koncentrálni és már pénzt keresve,szerezni meg a tervezett diplomákat?

2016. szept. 7. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnének megbántani távol álljon tőlem de úgy gondolom h túl fiatal vagy még ahoz h kozos lakasotok legyen.. először a sulira kellene koncentralnod.. az is lehet h készül a lakás és még ismersz valakit aki jobban tetszik és kedvesebb és hipp hopp fulig szerelmes leszel.. ilyen fiatalon én biztos nem vagnek bele kozos lakasosdiba.. főleg ha tanulás szempontjából ilyen komoly terveid vannak..
2016. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem negatív véleményekre voltam kíváncsi,logikus érvek talán meggyőztek volna.De a párommal már közös albérletben élünk ketten,szeretem őt és összetartunk mindenben.Engem nem érdekelnek hipp-hopp felbukkanó fiúcskák..megtaláltam a férfit akit kerestem.Most csak a jövőre nézve akartam kérdezni a terveim kapcsán..de nem számít.Sokszor az emberek ítélkeznek pedig nem is ismerik a dolgok hátterét.
2016. szept. 10. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
te meg kis csitri vagy
2017. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Estin tervezem megszerezni az érettségit"

Miért kell a nappali tagozatot otthagyni?

Ennyit egy kapcsolat sem ér meg. Nyilván fülig szerelmes vagy, de lehetne annyi eszed, hogy nappalin érettségizz.

A pasidnak is lehetne annyi esze, hogy ezt elmondja neked.

Ha otthagyod a nappali szakot, az az érettségi sosem leszm eg, mert majd mindig lesz fontosabb dolgod.

a próféciám:

18 évesen megházasodtok, 25 évesen elváltok, és ott leszel szakma, diploma, érettségi nélkül

2017. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért estire jársz ha nincs munkád... Én estin végeztem, mert dolgozok mellette, de az igaz hogy nem sokan végeztek az osztályunkban... utána csináltam 2 okjt, de nem tudtam elhelyezkedni abban a szakmában(tb bérügy) tapasztalat hiány miatt... Most már csinálom a diplomámat. Igaz, én magamra építek, nem a páromra. Tényleg nem rosszindulatból mondom, adja Buddha hogy egymás mellett öregedjetek meg, de mindig legyen egy B terv(meg egy C meg D) hogy mi lesz ha csak magadra számíthatsz. Így ha pofáravis esel, nem legyen legalább frontális...
2017. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Senkinek nem világos még? Nappali tagozaton jár szakmunkásképzőbe ami négy év. Utána estin érettségi képzés két év. Javítsatok ki ha félreértettem valamit.
2017. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!