Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én vagyok itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én vagyok itt a hisztis?

Figyelt kérdés

A barátommal csak egy hónapja vagyunk együtt, tök friss kapcsolat mégis alig szán rám időt. Ez még Kevésbé zavaró, de nem először játsza el hogy előző nap mondja hogy akkor találkozunk, ez meg az, Aznap pedig az utolsó utáni pillanatban közli hogy ja mégse jó. Ha nem kérdzek rá mi lesz, akkor szerintem nm is szólna.

Ő meg azt mondja elege van hogy folyton hisztizek emiatt... De amikor egy héten összesen 3 alkalommal ér rá, akkor is max másfél órára az akkor is idegesítő...

Amikor meg elmondom neki a problémám nem fogja fel miről beszélek. Azt hiszi én folytona nyakán akarok lógni, de Köszi van nekem is más dolgom. Csak úgy gondolom az nem kapcsolat, ha nem képes a másik emberre szánni az idejéből. Én inkább szabadidős tevékenységnek érzem így magam, vagy sokkal inkább szükségtelen tehernek.


2016. szept. 7. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez tényleg nem kapcsolat, maximum szexkapcsolat. Te tudod, hogy neked ez kell vagy egy rendes pasi.
2016. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez szerintem sem párkapcsolat.Valószínűleg, ha 3 napig nem hívnád, vagy nem írnál neki,le se sz*rna....


Elég hamar kiderült már 1 hónap után is, hogy nem sokat jelentesz neki.Szerintem jobb,ha lezárod.

2016. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem kellesz eléggé. Csak nem akarja megmondani, vagy azért mert nem akar felvállalni egy konfliktust, vagy azért, mert dugni jó vagy neki. De hiába hisztizel, ha nem szerelmes, ezzel biztos nem fogod kicsikarni belőle, hogy veled akarjon lenni. Sajnos ez ilyen...
2016. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ingyen szexet biztositod neki mas szereped nagyon nincs.
2016. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert vagy vele.
2016. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Összetenném a két kezem, ha a párommal lenne egymásra időnk heti háromszor...

Nem tudom, mennyi idős vagy, de én egyáltalán nem gondolom kiakasztónak azt, hogy nem csak belőled áll az élete a srácnak. És nem érzem ez alapján azt, hogy egyáltalán ne szánna rád időt.


Persze az más kérdés, hogy egyértelműen nem egyeznek az igények (neki ez elég, neked nem), tehát hosszú távon nem működőképes a kapcsolat, de ezért kár bárkit is hibáztatni. Ez van, nem illetek össze.

2016. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neki mar van felesege vagy elettarsa. De te meg sajnos egy idotoltoltes vagy. A leirasodbol egyertelmu, h van elettarsa vagy felesege.

N

2016. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nincs egyik se :D 20 éves, a szüleivel él még.

Másrészt megpróbáltam lezárni, de ahányszor ez volt mindig azt mondta hogy nem akar elveszíteni és hogy szeret... Én nem vagyok szerelmes, ő se az ez tiszta szóval.. .:D

2016. szept. 7. 21:45
 9/9 A kérdező kommentje:

Másrészt ez a dugni vagyok csak jó... Nem voltunk még együtt úgy :D Csináltunk ezt azt de nem dugtunk sose :D

Fogalmam sincs mire véljem.

2016. szept. 7. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!