Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hisztis, féltékenykedő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hisztis, féltékenykedő, veszekedős hülye pitcsa vagyok, hogyhogy mégis kellek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Elviekben az ilyen nőket messziről kerülniük kéne az értelmesebb, helyes férfiaknak (még azokak is, akik nem ilyenek), nem hogy hosszú távú kapcsolatban lenniük velem úgy, hogy eddig mindig én szakítottam.

Oké oké, szép vagyok, okos, művelt, jó velem a szex, de a rakat rossz tulajdonságom miatt én sem jönnék össze olyan emberrel, mint én..néha önmagamat is alig bírom elviselni :D


23/N


2016. jún. 20. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van. Tényleg egy hülye pitsa vagy.....
2016. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Velem se szakít soha senki, pedig lenne rá okuk. Szerintem a nők alapból hajlamosabbak hamarabb szakítani.
2016. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak hülye de peképzelt is.... :D
2016. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Olyan pasijaid lehettek eddig, akik a kutyának sem kellettek, ezért nem vágtak csak ki. :D Én messze kerülöm az ilyen gyökkettő érzelmi intelligenciájú nőket. ;)
2016. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Változz meg. Ennyi.
2016. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

hát, nincs önbizalomhiányom, az szent. de ismerem a hibáimat, be is vallom őket, és változtatni is próbálok :) szóval talán a beképzelt nem igaz rám.


pont ez a furcsa, hogy pont nem olyan barátaim voltak eddig, akik ne kellettek volna senkinek, hanem ellenkezőleg, kívül-belül jó pasik :D

bár persze a külső elég szubjektív, nekem nagyon tetszettek :)

2016. jún. 20. 21:47
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, hasonló "problémával" szembesülök én is :D A pozitív tulajdonságok valahogy semlegesítik vagy kiegyenlítik, vagy én nem tudom, szóval valamit csinálnak a rosszal, mert eddig egytől-egyig mindegyik (volt és jelenlegi) párom vallotta, hogy főnyeremény vagyok barátnőnek és immáron menyasszonynak is :) Gondolom azért, mert a hisztizős-féltékenykedős-veszekedős-mindenbenproblémátkereső-hülyepitsa állapot azért nem egy állandó valami, ami minden napom végigkíséri, és időnként a férfiak is elfogadják, hogy nekem is lehet rossz napom :) A türelmes, megfelelő ember ezeket tudja tolerálni, elfogadja, hogy én sem vagyok tökéletes :D


Meg hát igen, az, hogy egyébként fantasztikus társaság, intelligens beszélgetőpartner, érdekes személyiség vagyok, kellemes látvány és az ágyban sem éppen utolsó, ezek elég sok negatív tulajdonságot felülírnak, mert elég jó kombó, gondolom hajlamosak sokan kompromisszumot kötni :)


Az jó, ha megpróbálsz ezeken a rossz tulajdonságokon változtatni, máris előrébb vagy, mint én. Én ragaszkodom ezekhez is, néha valahogy ki kell adni a gőzt, az a havi-kéthavi műveszekedés meg hisztizés erre pont megfelelő. Meg hát azért, hadd panaszkodjon a vőlegényem is néha a pasis sörözéseken... ;)

2016. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Okos meg művelt biztos hogy nem vagy,ez az írásodból és a stílusodból is lejön...


Hidd el,nekünk is rejtély,hogy miért voltak veled.

2016. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
No de mire kellesz a férfiaknak? Nem párnal. Luknak!!!! Erre vagy olyan büszke?
2016. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jaaaj a feltekenykedest szeretem egy non akkor tudom hogy aggodik es szeret ezert keresem is az ilyen fajta noket.


Ha tenyleg szep vagy es jo az agyban akkor ennyi megvan a valasz miert maradnak veled.

2016. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!