Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rock zene/metál kedvelőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rock zene/metál kedvelőknek van valamilyen ismerkedős portál, netán társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy a zenei ízlés nem feltétlenül mérvadó egy kapcsolatnál, de személy szerint fontosnak tartom, hogy hasonló életstílusunk legyen.
2016. szept. 9. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Facsén van egy csomó ilyen
2016. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
málha.hu
2016. szept. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Facebookon van, Rocker barát és társkereső, valami ilyesmi neve van.
2016. szept. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Te jó ég. Annyira dedós dolog zenei ízlés alapján szelektálni.
2016. szept. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó, nem feltétlen. Az, hogy valaki milyen zenét szeret, az azért sokat elárul egy ember belsejéről. Mármint ezt főleg azokra mondom, akik az átlagnál jobban szeretnek zenét hallgatni. Azért általában másmilyen egy rocker ember, mint az, aki elektronikusat hallgat.

A rockerekben van valami tűz. :)

2016. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2. Köszi :) Végül is regisztráltam a málha.hu-ra, de gondolom az is tele van komolytalan emberekkel, mint az átlag társkereső oldalak. Direkt nem adtam meg még magamról adatot, csak hogy nő vagyok, és máris érkeznek az üzenetek, hogy komoly, dekoratív és szép vagyok, anélkül, hogy egy árva kép fenn lenne rólam :)) Szánalom :D
2016. szept. 9. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
16:26 akkor azokat nem én írtam :D mindenesetre örülök, hogy te is szereted a jó zenét, nem a Justin Bieber, meg X-faktoros zenebohócok jelentik nálad a muzsika netovábbját...
2016. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Soha nem is azok jelentették. Mondhatni rock zenén nőttem fel, és elképzelhetetlennek tartom, hogy megunjam :)
2016. szept. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!