Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy társkereső oldalon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkereső oldalon egy átlagos kinézetű pasasnak több esélye lesz a Nőknél, ha a hobbiját mutatja a fényképen?

Figyelt kérdés
Van e olyan,ami jobban bejön vagy taszító inkább? pld. Szaxofon a kézben,ejtőernyős,hegymászó,életmentő,tűzoltó,autóversenyző.
2016. szept. 2. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is része a személyednek, szóval rajtad múlik, hogy megmutatod-e vagy sem. Előbb utóbb úgyis szembesülni kell vele, mikor közelebb kerültök egymáshoz. Nekem spec. barátnővel vagy nélküle is az autóversenyzés lesz az egyik hobbim, szóval csak idő kérdése, hogy ez mikor kerül terítékre, és hogy mennyire tetszik.
2016. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen képek nem jönnek be, túl beállított, túl mesterkélt.

A tűzoltó nem hobbi, hanem hivatás, de hagyjuk...


Akkor főleg kizáró ok, ha olyan hobbija van, ami engem egyáltalán nem érdekel, de egyfajta életmód is egyben, pl. a hegymászás vagy az autóversenyzés pont ilyen.

2016. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Engem abszolút nem érdekel, mi a hobbija. Mármint ne legyen törvénytelen vagy undi, de nem attól lesz érdekes valaki, ha a profilképén épp kitörni készül a nyakát valami ugrás közben.
2016. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hanem mitől lesz érdekes?
2016. szept. 2. 10:21
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha élőben nem vagy érdekes, társkeresőn sem leszel!


Előbb élni kéne megtanulni!

2016. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben plusz, ha érdekes hobbit mutat a képen, és spontán, nem vmi beállított görcsös cucc... de azért legyen, ha nem is a főkép, de olyan kép is, amin lehet látni teljesen az arcát. Wowozás, szerepjáték, Való Világ-nézés már annyira nem :D.
2016. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes kérdés. Ha megfelelően drága hobbiról van szó, az emelni fogja a riszpektedet. Ha viszonylag olcsó hobbid van mint pl. nekem a geológiai kutatások, azt bizony leszarják.
2016. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha olyanba botlasz, akitől nem áll annyira távol, hogy kifejezetten kerüli még a lehetőségét is, akkor jó pont, és jó kiindulási alap egy beszélgetéshez. És ezzel te is szűrsz. Szóval azt mondom, hogy vagy szövegben vagy képen ezt nem rossz bemutatni, hogy ez is te vagy. Nincs olyan, ami mindenkinek jó lenne, de ha hozzád illőt keresel, akkor ezzel kiszűrheted azokat, akik nagyon nem megfelelők. Így meg te is kevesebb fölösleges kört futsz.
2016. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezeknek nem sok jelentőségük van, legalábbis pozitív biztosan nem. Ha ráadásul valami extrém sport a hobbid, netán zenélsz, attól még meg is ijedhetnek a csajok, hogy biztosan valami megszállott vagy, úgyhogy ez rosszul sülhet el (max akusztikus gitár a kézben, mert ez romantikus...). Elég sokat ismerkedtem társkeresőn, és tapasztalatom, hogy az ehhez hasonló dolgokat érdemes kihagyni. Sőt, alig kell írni magadról, max két mondatot. Erre tudom hogy majd jönnek a megjegyzések, hogy de be kell mutatkozni, meg így, meg úgy, hogyan tudja így hogy ki vagy stb. Ez így lehet(ne), csakhogy a csajok imádnak a sorok között olvasni, sőt leginkább ott olvasnak, és ha sokat írsz magadról, túlságosan sokat kombinálnak majd, és olyan dolgot is beléd képzelnek, ami nem vagy. Ráér elmondani a részleteket, amikor már találkoztatok és netán szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor már könnyebben elfogadhatja a másik, ha valami különleges hobbid van...
2016. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
10.49 milyen társkeresőn ismerkedtél,és hogy?
2016. szept. 2. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!