Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak bejön a nagy kerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejön a nagy kerek segg? (és még feszes is) legyen kicsi formátlan vagy nagy formás? Meglátszik a viselkedésemen ha elégedett vok magammal?

Figyelt kérdés
én nem vok vékony sőt mondhatom dagadt, de teccek magamnak... az önbizalmam is okés..(nagyon okés).. És mindíg fiúkkal vok, mert nem érzem jol magam a csajok társaságában, mert nem szeretem ha vlk kényes,stb., és már nem egyszer voltam én a " dagadt kurva" .De azért vannak 1-2 lány barátnom is. Most akkor ne is foglalkozzak a "" kijelentésel? Ja és még vlm, sosem én megyek a fiúkhoz, ők hivnak oda vagy odajonnek hozzám. :)
2008. okt. 2. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
A kerek segg a jó. A viselkedésen meglátszik, ha elégedett vagy. Azzal meg ne foglalkozz, hogy miket mondanak rólad.
2008. okt. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Bejön.
2008. okt. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Egoizmus.
2008. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
71%

Nem feltétlenül egoista!Van aki csak tudatában van az adottságaival szal tisztában van önmagával ami sztem tök normális!Én is így vagyok ezzel!Jobb mintha vki azzal van állandóan elfoglava,h mit ehet meg mit nem,fogyózik,meg bezárkózik,magába fordul....

Persze ha a nagy elégedettség beképzeltséggel társul az már egoizmus.Egyébként sztem irigyek rád,mert jól kijössz a pasikkal!Ez nálam is mindig így volt!

A fenékről meg az a véleményem,h tök mindegy,h kicsi vagy nagy csak formás legyen és jól kézre álljon Nekik:)

2008. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egoista!!! Mert hisz beszélek mindenkivel, nem nézek le sose senkit!!!És koszi a válaszokat... :-)
2008. okt. 2. 13:49
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem, ha életében egy nőt lekurváznak, annak talán lehet valami alapja. Talán túl kacér. Érdekes mód engem soha nem kurvázott még le senki....

Amúgy szerintem a férfiak többsége a kerek, kicsit nagyobb popsit szereti, hiszen azt lehet jól megmarkolászni.

Petranova

2008. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
en szerintem a kerek popsi az bejon a pasiknak. amugy en is mindig fiukkal vagyok. a barataim 80%a fiu es csak 20&a lany mert a fiukkal en is jobban megertem magam mert valahogy belevalobbak;)) orulok hogy mas is igy van ezzel:D:D
2008. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
71%
Szerintem nagyon szexi a kerekpopsi és ha elégedett vagy magaddal meg van önbizalmad akkor az csak jó lehet!
2008. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jah köszi szépen a válaszokat! Amugy szentem nincs okuk lekurvázni, mert nem kezdek ki a fiúkal! Csak szeretek velük lenni ... meg 1x koszi
2008. okt. 5. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy bejön!

Legyen minél nagyobb!

2008. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!