Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vele kéne elveszítenem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele kéne elveszítenem a szüzességem?

Figyelt kérdés
43 éves, én 19 vagyok. Ismerősök által ismertük meg egymást, pár találkozás után meg akart csókolni és le akart feküdni velem. (Én nem tudtam addig hogy ilyenek az érzései) Igazából ismerem nagyon jó apuka, jó munkahelye van, nem őrült, de nem tudom hogy mit tegyek. Azt mondta hogy nagyon szeret.

2016. szept. 10. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Fiatalabb pasi nincs? :D Mondjuk én is a fiatalabb csajokra fogok bukni :) Kit érdekelnek az öregek ráncosak meg minden :D Amúgy a te döntésed.
2016. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dreamer88 ***** válasza:
83%

Isten ments!!!


Szeret....persze....szereti a fiatal, szuk p*ncit.


Tudom, hogy nem szep ismeretlenul igy itelkeznem valaki felett de ekkora korkulonbsegbol nem lehetne egeszseges kapcsolat.

2016. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szergej55 ***** válasza:
78%
Ennyire hülyíthetők a nők? Legalább nem csak a férfiaknak vannak defektusai ilyen szempontból.
2016. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szavakba onteni, hogy milyen buta vagy, ha te ezt be is vetted. Ilyenek az erzesei.... ez aranyos. Ha picit is csinos vagy, es epp csokoloztok, akkor minden ferfinek ilyen erzesei lesznek :'D.
2016. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A tapasztalat szerzés miatt gondolkozom rajta nem qzert mert azt mondta hogy " szeret"
2016. szept. 10. 13:35
 6/14 Dreamer88 ***** válasza:
65%

Ez azert egy lenyeges plusz info kedves kerdezo.


Tapasztalat szempontjabol, ha nem ragaszkodsz ahhot hogy olyannal veszitsd el akibe szerelmes vagy (amit amugy is nagy marhasagnak tartok) akkor erdemes elgondolkodni rajta.


Ennyi idosen jo esellyel tudja hogyan kell egy not boldogga tenni az agyban.

2016. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szükségem van arra hogy 19 évesen nőnek érezzem magam ! Ez az egyetlen ok meg persze ne egy olyannal veszítsem el aki komolyabban fontos lenne és kínossá válna a dolog ha akkor történik először.
2016. szept. 10. 13:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja olyannal vagy, akit szeretsz,sztem nem tud gáz lenni a dolog, ha jól működik a komunikáció

De ha felmerül benned a kérdés, hogy igen vagy ne, akkor a válasz minden.esetben NEM

Szóval ne vele!

2016. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Én meg azt mondom, hogy Maserati Granturismom van. Na, elhiszed? Istenem, ennyi észzel szabadlábon emberek...:/
2016. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Még nem tudom hogy elhigyjem e.Azóta nem volt alkalmunk erről beszélni de ez nem is olyan lényeges most!!
2016. szept. 10. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!