Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam tegnap egy nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam tegnap egy nagyon szép lányt, az egyik lába szőrös volt, a másik nem. Miért?

Figyelt kérdés
Szép volt, ápolt volt, csak az egyik lába tök szőrös volt, arra ha jól láttam sántított is. Tippek?

2016. szept. 10. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Lehet gipszbe volt és épp jött el az orvostól. Vagy sietett...
2016. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sietett és nem volt jutott idő a másikra. Vagy szétszórt. :)
2016. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy vérfarkas a csaj, és épp átváltozóban volt. Vigyázz harapósak az ilyenek
2016. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra a lábára sántított is, akkor lehet, hogy tényleg gipszben volt előtte, és azért maradt az szőrös. Ha véletlen, hogy pont arra sántít, akkor lehet, hogy tényleg sietett és nem maradt rá ideje, vagy akár el is felejthette. Én például jártam már úgy még gimiben, pont tesióra napján, hogy előző este borotválkoztam, és teljesen abban voltam, hogy mindkét lábamat megborotváltam, közben az egyiket elfelejtettem. Így tesin az egyik lábam szép sima volt, a másik meg "borostás". :D
2016. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van?Majd leborotválja.
2016. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!