Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elszeretnétek egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elszeretnétek egy másik embert a párja mellől? Nem szép dolog igaz?

Figyelt kérdés

Én ebben a helyzetben vagyok, úgy néz ki hogy elszerettem egy csajt a barátja mellől, és kicsit zavar ez az egész.

Elvileg rossz a kapcsolatuk egy jó ideje...



2014. dec. 4. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát jah, nem szép dolog. De ha annyira rossz a kapcsolatuk akkor szakítson vele.
2014. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy nem szép. Inkább a kapcsolatot kellene megoldani vagy szakítani először.
2014. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A többség lazán megteszi.


De aki ilyen az nem is érdemli meg akit elhagyott.

2014. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha mással megtette, mi a biztosíték, hogy veled nem teszi meg? Én már csak ilyen praktikus okokból sem...
2014. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az emberek oda húznak ahol szeretet és törődést kapnak..
2014. dec. 4. 17:37
 6/21 A kérdező kommentje:
8 éves kapcsolatról beszélünk.
2014. dec. 4. 17:38
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
ha el lehet szeretni valakit, az azt jelenti, hogy csak a lehetosegre vart, mert mar nem stimmelt valami a kapcsolataban, de nem volt mersze vagy indoka lelepni.
2014. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Sokszor elmondtam, de elmondom még egyszer. A párválasztás nem versenyfutás, hogy aki először ér célba, azé a trófea. Egy partnert nem elég megszerezni, tudni kell megtartani is. Ez alatt pedig nem az értendő, hogy pofán verem, aki el akarja venni, hanem az, hogy megfelelő társ vagyok neki minden téren. Ha ehhez a feladathoz nem tudok felnőni, akkor kevés vagyok, silány férfi vagyok, és megérdemlem, hogy elvegyék tőlem.

Tehát: aki kell nekem, azt megszerzem (ha tudom), és ameddig kell nekem, megtartom (ha tudom).

2014. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
miguel, ez 10 pontos hozzaszolas volt, koszi.
2014. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Ne csinálj belőle problémát.


Ha elég jó lett volna a nőnek az előző kapcsolata, akkor eszébe sem jutott volna hogy kezdjen veled bármit is. Te férfi vagy, neked próbálkoznod kell mindenhol. Ez így van rendjén.

2014. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!