Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek újrakezdjük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek újrakezdjük?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapig jártem egy sráccal, de aztán szakítottam vele mert teljesen úgy éreztem hogy leszar és nem érdeklem. Alig volt ideje találkozni velem stb... Pedig az eején épp az ellentettje volt. Folyton velem akart lenni meg minden. Szóval úgy gondoltam ez így nem fog menni, szakítottam.

Most viszont folyton írogat hogy igenis fontos vagyok neki és szeret. És még sok-sok dolgot... Szóval elbizonytalanított. Indokot is tudott adni arra hogy miért hanyagolt engem ennyire. Igaz én annyira nem érzem át, de róla azt hiszem el tudom képzelni hogy emiatt volt olyan hideg. Plusz az egyik ismerősünk is kevert köztünk, szerintem szándékosan akart összeugrasztani minket.

Szóval ha adunk a dolognak még egy esélyt, vagy csak kamuzik, hogy változni fog?


2016. szept. 10. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer valami nem müködött nem kell eröltetni
2016. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából kb 2 napja szakítottunk. :D
2016. szept. 10. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.valójában ezt te kell érezd,te ismered,hogy tudd hogy tutsz e adni,magatoknak még egy esét.Ha te szereted ,és úgy érzed hogy adnál egy eséjt a dolognak akkor hajrá.
2016. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó szerintem mélyen belül eldöntöttem hogy kap még egy esélyt. Szeretem, igaz szerelmes nem vagyok. De jó vele minden tekintetben.
2016. szept. 10. 15:09
 5/5 Szergej55 ***** válasza:
Én nem erőltetném, de mindegy, mert úgyis te döntesz. Ha egyszer leszart, másodjára is nagyon nagy eséllyel ugyanez lesz.
2016. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!