Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 25 éves pasi vagyok, egy hónapja megismerkedtem egy lánnyal aki tetszik nekem és tudattam is vele, hogy többet szeretnék barátságtól. Egyébként jól érezzük magunkat egymás társaságában, néha már ugy viselkedünk mintha együtt lennénk. A helyzet a következő: van egy pasi aki tetszik neki, csak ez a valaki nem igazán foglalkozik vele, de ő feszt vele van elfoglalva. Hogy tudnám magamra hívni jobban a figyelmét, hogy elgondolkodjon? Több ötletet is szívesen várok. Nem szeretném ilyen könnyen feladni mert kell nekem. :) Előre is köszi. Egyébként a lány 20 éves.
2016. szept. 10. 16:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék még, hogy ő is eléggé keresi a társaságom, egyértelműen kedvel engem. :) Csak mivel nem voltam még ilyen helyzetbe, nem tudom mit csináljak.
2016. szept. 10. 16:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele. Ne csak szavakkal mutasd ki, hogy tetszik neked és érdekled.
2016. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

és érdekel téged*


Kicsit elírtam. :)


Esetleg még azt tanácsolnám, hogy legyél határozott & magabiztos. Érezze, hogy nem egy nagyra nőtt gyerek vagy.

2016. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz :D MIÉRT kell az olyan aki nem szeret?? És miért nem kell az aki igen? Mi az istennyila van veletek, fiúk??? :D
2016. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem ne is foglalkozz a másik fickóval. Csak az ideget raknád magadba. Ha a lány téged választ, úgyis nyert ügyed van, ha nem, akkor meg tehetetlen vagy.
2016. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

LÉPJ...

csókold meg vagy valami és megtudod hányadán is állnak a dolgok...

2016. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem merem megcsókolni, szerintem nem venné jó néven. Igen amugy próbálok határozott lenni vele, meg megmondtam neki engem nem érdekel ki tetszik neki vagy ki nem. Bár ez lehet igy utólag hiba volt de nem hiszem. :)
2016. szept. 10. 16:53
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Most úgy van vele, ha nincs ló, jó a szamár is.

Hidd el ez nem akar tőled semmit. max arra vagy jó h ne unatkozzon. Szomorú valóság...:(

2016. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez elég negatív hozzáállás kedves utolsó. :) Nem minden ennyire rossz...
2016. szept. 10. 16:59
 10/11 anonim ***** válasza:

sztem is be kene probalkoznod.

ha sul, akkor jo, ha nem sul, akkor next please.

2016. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!