Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért igényli még egy 66 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igényli még egy 66 éves ember a szexet?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 21:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

En is fogom . Miert? Mert most is szeretem.

N

2016. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Mert ember.
2016. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
De nem értem ha már 66 éves itt fáj ott folyton fáradt, akkor hogyhogy mégis ennyi idősen meg akarja. Engem már nem érdekel ez a dolog egy bizonyos kor fölött én azt hittem mást sem. Vagy a férfiakat életük végéig érdekli a dolog?
2016. szept. 10. 21:20
 4/35 anonim ***** válasza:
67%
Vannak nők is, akiket még érdekelhet ilyen idősen. Ez nem feltétlenül a kortól függ, a menopauza másképp hat mindenkire. Van, aki felszabadul utána, valaki meg egyáltalán nem akar többet soha az életben ilyesmivel foglalkozni. Ez ilyen. A férfiaknál nincs menopauza, így kb csak a fizikai állapota és a fiatalkori "kanossági mutatója" befolyásolhatja öregkori kéjvágyát.
2016. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, a nőket is érdekelheti, és 66 évesen egyáltalán nem mindnekinek fáj itt-ott, és nem fáradt. Sokan igen aktív életet élnek, minden szempontból.
2016. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

Kerdezo, Probalj enni kinai angyalgyokeret! Az eltunteti a klimax tuneteket! Visszanedvesiti a nyalkahartyat, fokozza a kollagentermelest, egyszoval megdobja az osztrogenszintet! A hohullamokat is eltunteti! Keleten eszik sok sikerrel.

N

2016. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Nem minden 60-as vén trotty, apám is már ez a korosztály, de tele van energiával, nem mondanád meg, hogy már nyugdíjas.
2016. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
5%

Általában azok igen aktívak szexuálisan még 80 évesen is akik alig dolgoztak valamit életükben és így nem is romlott az állapotuk a 12 tonna szén lapátolásától naponta vagy ilyesmi.


Alibi munkahely vagy nagy vagyon és máris meg van oldva.

2016. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
51%

Meg sosem voltam egyutt Egy 66 evessel szoval nekem furcsa h egyaltalan meg tudnak szexelni:-)

Mondjuk en lany vagyok es remelem h annyi idosen meg en is kivanni fogom a szexet😄

2016. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
30%
hogy mivan??? :D Miért ne igényelné. Nyilván nem annyit mint fiatalon. De azért az lenne a normális, hogy még néhanapján van szex.
2016. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!