Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ember hány éves korától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember hány éves korától igényli a rendszeres szexet? És hány éves kortól nevezhető valaki szinglinek, ha egyedül van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Egy férfi a születésének pillanatától fogva igényli a szexet
2010. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16-17. szerintem 20 felul. 18 f
2010. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó.Sőt még a rendszeres is mindenkinek mást jelent (van akinek a napi több v. a heti v. a havi jelenti a rendszerest)
2010. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nielindi ***** válasza:
Szinglinek lenni nem azt jelenti hogy egyedül vagy, nincs társad... egyedülálló nő vagy férfi, aki TUDATOSAN úgy alakítja az életét, hogy huzamosan nem fér bele se társ, se család.
2010. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbira... én akkor gondoltam bele komolyabban abba, hogy "szingli" vagyok (nem), amikor gimibe kerültem. Sok régi osztálytársamnak lett barátja/barátnője, nekem pedig nem.
2010. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő. Ha már elkezdted, volt egy tartós kapcsolatod és megszoktad a jót, akkor igényelni fogod. De nem csak a szexet.
2010. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!