Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Csak számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Csak számomra lehangoló, amikor egy pasi azt kérdezgeti, hogy az ő farka mekkora a többihez képest?

Figyelt kérdés
Bárkivel kavartam eddig ( bár nem túl nagy számról beszélünk ) de eddig minden pasi azt kérdezgette, hogy az eddig látott péniszekhez képest mekkora az övé. Számomra ez olyan visszataszító kérdés, mások is vannak így ezzel?

2016. szept. 11. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgylátszik én eddig csak normalis férfiakkal "kavartam" (??)

Mert egyszer sem hangzott el a szájukból még hasonló sem.

2016. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 szerencsés vagy! Vagy pedig jól választasz 😂
2016. szept. 11. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Soha nem kérdeztek ilyet tőlem sem.

Veled hányszor fordult ez elő? :D

2016. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

:-D

Az jutott eszembe,hogy talán a pasik úgy gondolják,megfelelő számú alanyt ismertél már meg,így a kérdés szempontjából reprezentatív mintáról tudsz számot adni!

2016. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy véled szakdolgozatot írnak? :DD
2016. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ilyen nem volt konkrétan, csak olyan hogy fb-n elküldte... nagyon nem érdekel kinek milyen van, minek nézegessem meg véleményezzem? xD 21L
2016. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tolem is kerdeztek mar, a mostani parom es az exem is, hogy az elzoekhez kepest mekkora. Ez baromi idegesito kerdes, foleg hogy nem meregetem es az aktualis parom merete van elottem, nem az exeme, hhiaba eltem vele 7 evig. A masik ami gaz amikor azt mondja lehetne nagyobb...ilyenkor az jut eszembe, hogy le se szarja ha nekem fajdalmat okozna azzal ha nagyobb lenne neki. Azt hiszem en sem valasztok tul jo ha ilyen kerdeseket kapok :-(
2016. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tőlem még sosem kérdezte meg egy fiú/férfi sem, mit kezdene a bediktált adattal, elkezdi növeszteni vagy lefarag belőle?
2016. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére tőlem is max azt kérdezték, hogy az adott méret "elég jó-e", arra annyira nem voltak kíváncsiak, hogy az exekhez képest összehasonlítva milyen. Annál önbizalomhiányosabb kérdést egyébként el sem tudok képzelni, hogy a volt szeretőkhöz képest a jelenlegi vajon hol helyezkedik el a sorrendben. És mi, ha esetleg a közvetlenül előtte levőnek nagyobb volt, akkor kiugrik az ablakon, vagy mi lesz? Egyáltalán, miért érdekelné egy férfit a másik férfi pénisze- főleg a jelenlegi nője volt szeretői közül? A legtöbb pasi nem szeret arra gondolni, hogy a párját, a szerelmét más dugja/dugta, de ez a kérdés akaratlanul is felébreszti ezeket a képeket benne, szóval gondolom azok kérdezgetik ezt, akiknek egyébként is ez jár a fejében, ergo, tele van komplexusokkal és önértékelési problémákkal. Ezeken kellene segíteni, és akkor talán nem kérdezgetne ilyeneket (egyébként, ha több férfi is megkérdezte már ezt tőled, akkor ez egy jófajta kiindulópont lehet az általános séma felismerésében).
2016. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3 pasival voltam, abból 3 feltette ezt a kérdést, valamint egy negyedik akivel ez miatt végül nem lett semmi. Nem hinném hogy azért kérdeztek ilyet mert nagy hírem van, sőt 100%-ig biztos vagyok ebben, mert az úriemberekkel nem voltak közös ismerőseink.
2016. szept. 11. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!