Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehangoló tud lenni Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehangoló tud lenni Számotokra nők, ha egy pasi nem tud csókolózni?! Vagy mennyire befolyásolja ez a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nem tud csókolni,akkor is ha lelkesen is akarja hagyjátok neki?vagy inkább mellőzitek a csókot?

2012. okt. 22. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem tud csókolózni? Mindenki tud. :) Maximum csak nem érzi a dolgot úgy mint a másik, nem tudja felvenni a ritmust meg ilyenek, de ez idővel változik. Volt már rá példa hogy eleinte még nem szoktunk össze voltak kisebb nagyobb bénázások de aztán teljesen összecsiszolódtunk. Idő és gyakorlás kérdése. :)
2012. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy nem tud. Összeszokunk úgyis, mert szépen rávezetjük egymást, hogy hogyan is jó nekünk.
2012. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én idéznék egy cikkből amit nemrég olvastam aztán rájöttök mire gondolok!Noémi, kozmetikus (29)

"Egy ideje randizgatok egy nagyon helyes pasival, de ha csókra kerül a sor, legszívesebben elmenekülnék. Nekem nagyon sokat jelent a hosszú, gyengéd, érzéki csók a szexuális együttlét alatt, és elszomorít a dolog, hogy ő nem képes erre. Próbáltam már rávezetni a saját ritmusomra, hogy lassabban és finomabban szeretném, de ő egyszerűen nem veszi a lapot. Nem tudom, hogyan mondhatnám meg neki, mert nem akarom megbántani, de nagyon utálom, hogy csókolózás közben kb. úgy forgatja a nyelvét, mint egy ventilátor. Azt meg nem igazán tudom elképzelni, hogy a párommal ritkán csókolózzak, mert nem élvezem."

2012. okt. 22. 17:23
 4/7 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Nekem nagyon fontos, hogy a szerelmem jól csókoljon. Nem biztos, hogy hosszú távon együtt tudnék lenni olyannal akivel nem élvezem.

Jó pár hónapot rászánnék rengeteg gyakorlásra ha szeretem a fickót, de ha nagyon rossz lenne akkor inkább hanyagoljuk a témát. Kellemetlen csóknál nincs rosszabb.


21/N

2012. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Egy ideje randizgatok egy nagyon helyes pasival"


Ez a rész magáért beszél. Mintha valami lebutított női magazinból idéznél... "randizgatok egy nagyon HELYES pasival" (persze a kiemelt szón van a lényeg). Randizgat, és azt tartja a legfontosabb infónak, hogy nagyon helyes. Randizgat, de már szexel vele. Mi a fenét tud az ilyen a szerelemről? Nem beszél semmit arról, hogy mi van, vagy mit érez, totál felszínesnek hangzik az egész. Így ne csodálkozzon, hogy nem tudnak egy hullámhosszra kerülni, ami csók közben kiütközik.

2012. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehangoló tud lenni. Szeretem, ha határozottan, erősen csókol, de ezt magától tegye ne azért mert én kérem rá, hanem mert ő ennyire odavan értem.
2012. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szintén idézett abból a cikböl "Találkoztál egy nagyszerű pasival, aki okos, figyelmes és humoros, ám van egy aprócska bökkenő a dologban: rosszul csókol. A csók az egyik legszenvedélyesebb része a szeretkezésnek, és egy különleges esemény, mert elárulja, hogy a másik vonzódik hozzád. Ne feledd, hogy mindenkinek eltérőek a csókolózási szokásai, és különösen egy kapcsolat elején nehéz összhangba kerülni ezen a téren. Bár a támadó kobra-stílus vagy a "nyáltenger" meglehetősen kellemetlen élmény az intim pillanatokban, ezért még nem kell elhagynod a párodat, inkább légy magabiztos és vedd át az irányítást. Kezdd a csókolózást lassan, érzékien, ezután válts intenzívebb üzemmódba, és súgd a fülébe, mennyire élvezed, amit tesz, így előbb-utóbb kitapasztalja, hogy mit szeretsz és mit nem."
2012. okt. 22. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!