Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, melyik jobb? arcra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, melyik jobb? arcra atlagos, semmi extra de bomba alak vagy nagyon szep arc, es tegla alaktalan test?

Figyelt kérdés
kivancsi vagyok melyik szamotokra vonzobb

2016. szept. 12. 17:11
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Kép?


Az átlagos arccal semmi problémám, alapvetően.

Így látatlanban nem tudok dönteni.

2016. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Bocsi, hogy lányként írok, de nekem állítólag szép arcom van többek véleménye alapján, mégsem ugrálnak értem, mert van rajtam 15-20 kg fölösleg. Úgyhogy saját tapasztalat alapján az első verzió a vonzóbb.
2016. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Inkább arcra átlagos, semmi extra de bomba alak.
2016. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
bomba alak ;)
2016. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Miért kell lepontozni azt, aki csak a saját tapasztalatát írja meg?! :)
2016. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
3...2...1...Bummmm! Tehát bombaaaaaaaaa!
2016. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Sokan mondják, hogy az arc a lényegesebb blah blah, de ez javuknál csak duma. A valóságban nem így van. Az emberek ferdítenek, szépítenek. Ez olyan, mint mikor valaki rendesnak tűnteti fel magát, közben belül önmaga is tudja, hogu messze nem egy szent, sőt.
2016. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A testen könnyebben lehet változtatni, mint az arcon, ergo...
2016. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!