Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek iránta szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek iránta szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy beosztottamról van szó, a lányom lehetne. Szerény és csendes, mindemellett nagyon szép is. Jól dolgozik, szokták nekem dicsérni, olyankor nagy büszkeség tölt el. Viszont idegesít, hogy nem tör előre, pedig sokkal többre vihetné, mert több van benne. Zavarban vagyok vele, ezt nem tudom hova rakni, nem vagyok ilyen fajta. Izgatott leszek, ha hiv, pedig sokszor nem is ő telefonál, hanem egy kolléga az ő számán. Ilyenkor dühös vagyok és csalódott. Néha már hiányzik, nem sokat kommunikál velem és ez bosszant. Házas vagyok, kiegyensúlyozott kapcsolatban, de túl sokat gondolok rá, és valahogy szeretem ezt a lányt. Néha már hiányzik és ezt nem szeretem. Mi ez?

2016. szept. 13. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
23, 42
2016. szept. 13. 12:46
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom te családos vagy és ő?
2016. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én igen. Az ő magánéletéről semmit nem tudok. Nem szoktunk ilyenről beszélni. Elég zárkózott, nincs is közöm hozzá.
2016. szept. 13. 12:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még mielőtt belekezdenél,most állj le.Még időben vagy.
2016. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
dugj vele abból baj nem lehet
2016. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6

Nem csak erről van szó. Érdekel ő maga, az élete, legszívesebben mindentől megvédeném. Próbálok vele normálisan viselkedni, nehezen megy. Sokszor azon kapom magam, hogy őt nézem, még akkor is, ha beszélnek közben hozzám. Nevetséges.

2016. szept. 13. 13:12
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Te szerelmes vagy :D
2016. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

Ebben semmi vicces nincs. Szép, fiatalos feleségem van, aki céltudatos és határozott. Teljes ellentéte ennek a lánynak, és én az ilyen nőt szeretem, aki tudja mit akar. Ezért sem értem mit érzek iránta, vagy egyáltalán miért. 19 évvel fiatalabb nálam, nem őrültem meg.

2016. szept. 13. 15:48
 10/17 anonim ***** válasza:
Hmmm....fordított apakomplexus ill egy komplexusos apa... szimplán csak tetszik/kedveled. Ebben nincs semmi különös. Gyámolítanád, közelebb kerülnél hozzá, de szerintem ennél többről nincs szó a leírtak alapján.
2016. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!