Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek iránta? Nem szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek iránta? Nem szerelem, az biztos.

Figyelt kérdés

Van egy férfi, idősebb nálam 20 évvel, nem ismerem jól, nagyon laza munkakapcsolat van köztünk. Valamilyen szinten a főnököm, de ez most bonyolult.

A lényeg az, hogy nem tetszik, mégis szeretek vele találkozni, biztonságérzet tölt el, ha ott van. Párszor segített jópár dologban, de semmi személyes. Egy ismerősöm szerint én vagyok a kedvence, mert mikor többen beszélgetünk, engem néz, akkor is, ha más kérdez, meg, hogy nekem mutogatja először a dolgokat, de nekem ez még nem tűnt fel. Meg volt idő, mikor mindenért engem hívott, de mostmár az sem, inkább üzen valakin keresztül.

Szóval nem tudom hova tenni, hogy mit érzek, mert felnézek rá, az tény, kedvelem, pedig azon kívül a pár segítségen kívül nincs rá okom, mert nem is nagyon beszélünk személyes dolgokról.

Szóval szerintetek mi az, amit iránta érzek? Persze ezt nekem kéne tudnom, de nem tudom. Lehetséges, hogy valami apapótlékként tekintek rá?



2016. júl. 12. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad: apapótlék és felnézel rá.

Tiszteled és szeretsz a közelében lenni. Nem feltétlen kell szexuális vagy szerelmi vonzalomnak lennie csak mert ellenkező nemű.

2016. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

>idősebb nálam 20 évvel


Eddig olvastam. Apakomplexus. Felejtsd el, rossz vége lesz.

2016. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudat alatt szeretnéd megfogni és mivel helyes fiatal nő vagy, vonzod vagy vonzottad.

Rajtad múlik, mi lesz belőle.

2016. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tetszik mint férfi. Ráadásul van családja, de ha nem lenne, akkor sem érdekelni úgy.
2016. júl. 12. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez csak barátság, nagyrabecsülés.
2016. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!