Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy meg tudjon fektetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy meg tudjon fektetni ez már elég durva szöveg nem?

Figyelt kérdés

,,Mit akarsz csinálni? - veled leélni az életemet."

Két hónapja ismerjük egymást. Ez kicsit durva nem? 18 éves. Szerelmes vagy csak színészkedik?


2016. szept. 13. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez abból derül ki, hogy egyébként hogy viselkedik veled, és másokkal. Ha gyakran keres, és érdeklődik a személyiséged iránt, meghallhatja, amiket mondasz, sokat kérdez, és nem hozza szóba a szexet, akkor valószínűleg nem hazudik. Találkán pedig jó jel, ha nem a testedet bámulja, hanem a szemedbe néz.
2016. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez mind így van, azt leszámítva hogy nem kérdez túl sokat. De alapból furcsa a személyisége, legalábbis számomra.
2016. szept. 13. 16:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Átsiklik bizonyos dolgok felett, nem beszél kellő komolysággal komoly dolgokról. Én 20 vagyok, lehet hogy még éretlen.
2016. szept. 13. 16:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom beskatulyázni a személyiségét, meg elképzelni hogy mi lehet a fejében, ami ritka.
2016. szept. 13. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen hősszerelmes fajták.
2016. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Titusztitusz ***** válasza:
Elég nyálas dumának hangzik ez a szöveg...És elég manipulatívnak is...
2016. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De most komolyan ennyit megér neki pár d*gás?

Meg össze akar velem költözni.

2016. szept. 13. 16:29
 8/8 Titusztitusz ***** válasza:
Nade kérdező..."ENNYIT MEGÉR NEKI HOGY RÁVEGYEN A SZEXRE"?(Írod fentebb...) Hát MENNYIT ÉRT MEG NEKI EDDIG SZERINTED? Szerintem eddig az égvilágon semennyi "befektetést" sem tett az illető...Max. NÉHÁNY ELCSÉPELT MONDATOT mondott csak a szája...Neked már ez is valami? Hű...Ha most még nem volnék nős,ÍRNÉK,MEG MONDANÉK ÉN NEKED OLYAN,MEG ANNYI NYÁLAS FRÁZIST,hogy valszeg akkor még ma este terpesztenél is nekem a gyönyörtöl elalélva,ahogy csak bírsz,ugye? Jól sejem a dolgot? NÁLAD akkor ezek szerint ilyen egyszerűen megy a dolog? (Kicsit gondolkozzál már azért néha...)
2016. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!