Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem szólít le soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem szólít le soha senki mert duci vagyok?

Figyelt kérdés

A környezetem azt mondja csinos vagyok és szép az arcom. Nem vagyok olyan kövér hogy megbámuljanak és igyekszem előnyösen öltözködni.

Mégsem szólítottak le soha az utcán. Teljesen láthatatlannak érzem magam :(


2016. szept. 13. 19:34
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
39%
Meg amiatt, hogy búvalbaszott vagy.
2016. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok! Kifejezetten mosolygós szoktam lenni
2016. szept. 13. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
engem is eddig 2x szólítottak le, van olyan barátnőm akit 1x vagy 1x sem... nem annyira szoktak utcán ismerkedni
2016. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fotó nélkül ezekre a kérdésekre elég válaszolni, de igen, ha "duci" vagy, akkor az jelentősen csökkenti annak az esélyét, hogy megszólítanak az utcán.
2016. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az utcán senki sem tudja hogy van e valakid vagy hogy tetszik e neked valaki.Nem küldessz jelet.A mosolygás nem jel.
2016. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok és sportos, és szerintem az arcom se csúnya, mégis csak 2x szólítottak le életemben. Tényleg "küldj jeleket", szemezz srácokkal.
2016. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én soha nem vágytam, nem is gondoltam rá, hogy leszólítsanak az utcán. Azért nem hiszem, hogy ezt ennyire hétköznapi dologként kéne kezelni. Az oké, hogy ha elmész valahová, vagy munkahelyen, stb., de hogy te mész az utcán és valaki csak úgy odaállít, nem tudom.. Ebből nem kéne ekkora ügyet csinálni.

Mindenkinek mást jelent a 'duci' szó is. Ha te magad felismered, hogy ezzel neked vannak problémáid, akkor tenni kell ellene. Kicsit egészségesebben, mértékkel táplálkozni + mozogni.

Elhatározás kérdése az egész.

2016. szept. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!