Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy barátnőm pár napja megemlí...

Egy barátnőm pár napja megemlítette, hogy duci lettem. Egész addig senki se mondta még, de most, hogy mondta, tényleg kövérnek érzem magam.163 centi vagyok, és 45 kiló. Szerintetek ez sok? 14/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is kevés, én ennyi centisen vagyok 68kg!! És én vagyok duci, te egyáltalán nem vagy az, sőt még híznod kéne!! 12/L
2010. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy vagy! miért eddig hány kiló voltál?
2010. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"most, hogy mondta, tényleg kövérnek érzem magam."


Így kezdődik a táplálkozási zavar! A fejedben! Mert másokra hallgatsz, túlságosan is! legközelebb a barátnődnek taposs a gyomorszájába, mert ennyire nem lehet görény! Valószínűleg nem minden rosszindulat nélkül mondta, tudta, hogy ezt a hatást éri el. Úgyhogy mutasd meg neki, hogy rád nem hat, mert tisztában vagy vele, hogy csinos, teljesen ideális testalkatú lány vagy!

2010. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

dehogyis!!!!

én 165 cm-hez 58 kilo vagyok és én nem vagyok dagi

te inkább sovány vagy

milyen barátnőid vannak? ő milyen testalkatú?

csak irigy vagy táplálkozási zavaros ( de mondjuk nem csoda, minden második kérdés h úristen 170 cm vagyok és 40 kilo elvagyok hízva stb stb)

lehet leszavazni

2010. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem pont jó lehetsz:) ne figyelj a "barátnődre", vagy irigy,mert jobban nézel ki nála (és szerintem ez a helyzet), vagy ő nem érzi jól magát a bőrében,és ezért másokat is lehúz..
2010. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hizhatnál 2-3 kg. még. de semmi képp ne akarj fogyni
2010. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a barátnőm 60 kg, és alacsonyabb nálam...
2010. júl. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!