Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » No 24 Ferfi 28 Nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No 24 Ferfi 28 Nemtudom valahogy nem szeretem ha a parom elegiti ki magat es nem en. Valamit rosszul csinalok es azert csinalja maganak vagy tul keves vagyok neki? Vagy tul reagalom az egeszet?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 22:04
 1/9 Költőnő? ***** válasza:
33%
Túlreagálod. A férfiak kb 90%-a recskázik kapcsolatban is.
2016. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha a barátod egy egészséges férfi, akkor nagyjából 15 éve okoz örömet magának a kezével. Veled mióta van együtt? Aligha 15 éve. És hol leszel már, amikor a keze még mindig ott lesz neki. Abban a férfiban nincs becsület, aki nem hűséges a kezéhez akkor, amikor éppen van partnere. A partnerek jönnek-mennek, a kéz marad.
2016. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Torma András, most legszívesebben megölelnélek, annyira szépen szóltál. :D


Kérdező, túlreagálod.

2016. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Egészen más felszabadultan élvezni, mint szex közben mikor nem lehet "csak úgy", hanem teljesíteni kell a "kvótát" és csak utána lehet, mindegy hogy akkor jó-e vagy sem.
2016. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tök normális, ha néha ráránt, akkor van baj, amikor már a veled töltött együttlétek kárára megy... Az exem anno naponta-kétnaponta csinálta magának, én meg örültem, ha egy hónapban egyszer magamhoz tudtam édesgetni... Valójában rámunt, meg közben már kereste a következő nőjét...
2016. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha megkérdezed. Ha mondjuk "kvótát teljesít", mint valami kötelező robotmunka esetén, az elég gáz. De azt te is sejtheted, ha így van, mert akkor láthatóan nem tud melletted felszabadulni és akkor tud önmaga lenni, ha egyedül van.

Azért remélhetöleg nem ez a helyzet.

Jó esetben ha együtt vagytok, az az egymásra való odafigyeléssel jár, nem sima ürítéssel. Ha igen, akkor azért maszturbál, mert időnként csak egy ürítésre van kedve/energiája. De az is lehet, hogy van valami vágya, amit neked nem akar valamiért elmondani.

2016. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ki a kérdező, férfi vagy a nő, mert az nincs leírva a kérdésben?
2016. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

#6


Azért az elég más amikor nem lehet az élvezetedre koncentrálni, mert mindennek felé kell rendelni a nő orgazmusát. És mire neki összejön addigra Te vért hugyozol sokszor... De ha mégsem akkor is más.

2016. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pippantsd le gyakrabban.
2016. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!