Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallottam, hogy szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam, hogy szeretem. Semmi reakció. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
nemrég bevallottam a nagy Ő-nek hogy szeretem, persze ő egyből rávágta, hogy "én is", ekkor megmondtam hogy én tényleg szeretem, és nem úgy ahogy ő gondolja. erre nem reagált semmit. most ugyanúgy dumál velem mint azelőtt. mintha semmi sem történt volna. miért van ez? (hozzátenném, hogy a srác minden lányba egy éjszakás kalandot lát)

2014. jún. 8. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, hogy valójában mit érezhet a fiú,de lehet az,hogy nem annyira gondolja komolyan,mint te. Az is lehetséges,hogy nincs tisztában az érzéseivel,s idő kell még neki,addig nem akar se eltaszítani se bátorítani. Lehet,hogy nem tudja még kimondani neked, érezhet komolyabban irántad,de ez a szó komoly,s nem egyszerű kimondani.
2014. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy mindkét fél szereti egymást, mégsem járnak. Lehet barátként jobban szeret.
2014. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Éjjel Nappal Budapestet és jusson eszedbe Kristóf. Akkor megérted milyen fiú az illető. Nem érdemes kezdeni vele bocsi.
2014. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!