Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon h fogadná? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon h fogadná? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány le akar velem feküdni, a mai beszélgetésünkből nagyon ez jött le... konkrétan leírta h menjek el érte...

Félek ha belemegyek a dologba többet is akarna, holott én csak 1-2 alkalmat szeretnék

Szép lány meg minden, de valahogy nem érzem h ő lenne az akivel hosszabb távon el tudnám képzelni...

22/F és 20/L



2016. szept. 13. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mond el neki, ezt amit ide leírtál.


"de valahogy nem érzem h ő lenne az akivel hosszabb távon el tudnám képzelni.." - Igazából ha nem szeretnél tőle kapcsolatot vagy semmi komolyat akkor mondjuk nem akkora tragédia ha megharagudna rád emiatt vagy bármi ilyen, de legalább korrekt voltál vele és normális, hogy előre közölted vele a szándékaid és nem verted át/ nem használtad ki.

2016. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

amint átlépne a dolog a valóságba azonnal közölném... h úgy tegyük meg h tudjon róla h ne számítson többre,

Most ment egyetemre távolra került tőlem én nem szeretném korlátozni, távkapcsolatot meg végkép nem akarok....

Élje ki magát legyen egyetemista aztán ráér majd megkomolyodni valakivel...

ja bocsi elírtam én 25 vagyok :D

2016. szept. 13. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!