Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én hívtam el én is fizessek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hívtam el én is fizessek?

Figyelt kérdés

Az első randira ő hívott el, sétálni voltunk. Így beszéltük meg, hogy még szép az idő ne komplikáljuk túl a dolgokat sétáljunk egyet a Duna parton.


A második találkára én hívtam el, hogy igyunk meg valahol valamit. Én fizessek? Nem gond, ha nekem kell. Csak én a volt kapcsolataimból indulok ki, ott a kapcsolat elején (később már feleztünk)szinte a férfiak sértésnek vették, ha előmertem venni a pénztárcámat egy-egy kajálás vagy kávézás során.


Szerintetek hogy lenne "illendő"?


2016. szept. 13. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

Az attól függ. Én azalapján tenném, hogy lesz-e második találkozó, illetve a potyázás mértékétől.


Ha potyázik akkor egyérteműen "fizesd a magadét!", ha nem akkor fizetem.


Ha nem találkozunk többet akkor tisztességesebb "fizesd a magadét" módon menni, ha nem akkor fizetem.

2016. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom, hogy potyázik-e?
2016. szept. 13. 23:10
 3/17 A kérdező kommentje:

Igazából nem érdekel, nem vág földhöz fejenként pár ezer forint.


Csak tényleg van olyan férfi, aki sértésnek nézi, ha a nő akar fizetni. Vagy úgy veszi, hogy elzárkózóm tőle, hisz még a kávémat/teámat/üdítőmet sem fizethette ki...

2016. szept. 13. 23:12
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Minden szar extrát rendel az italára/kávéjára/fagyijára, nagy adagot, "de luxe" és még repetázik is.
2016. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én már túl vagyok a 40-en, nekem úgy "illendő",hogy én fizetek! Persze ha te hivtad meg, akkor elvileg neked kellene. Talán amikor fizetni akarsz és megjegyzést tesz (nem rosszindulatút, csak bármit mond) mond meg neki, hogy te hivtad meg, ezért úgy ildomos, hogy te fizess! De bármikor elfogadsz egy viszont meghívást :) Vagy a következő legyen ki-ki alapon. .. Te kikéred, ő kifizeti! :D
2016. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

Ne haragudj, de ez hülyeség...:D

Az elején honnan tudná a pasi, hogy én akarok fizetni?

A másik meg... Lehet, hogy úgy szereti a kávét. :D


#5

Ez jó, köszi! :)

2016. szept. 13. 23:19
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

#6


Jah, így nem jó, fordítva viszont így működik, ha te vagy a csávó és a nőt hívtad el - potyázás esélye nagy - ráadásul ha nem akar másodi randit akkor meg daftke is potyázni fog.

2016. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7


Jajj, anyám...:D :D

Ne legyél már nevetséges. Ez csak egy kávé lesz. Ha ezen potyázik valaki, legyen az nő vagy férfi, akkor egészségére.

Ne vagyok baromi gazdag, de egy ebédet vagy egy italt nem sajnálok attól, akit elhívok második találkozóra. Tudom, nem garancia, hogy lesz belőle bármi is. De akkor is... Nekem ez már a ló túlsó oldala.

2016. szept. 13. 23:24
 9/17 anonim ***** válasza:

Nő meghívna? Te jó ég!

Szerintem nekem még úgy is nehéz kiharcolnom egy találkozót, hogy én kezdeményezek és fizetek... :D


Amúgy nem számít. Érezzétek magatok jól az a lényeg.

2016. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem is a pénzen van a hangsúly, hanem a rosszindulaton, a megalázáson. "Fizess csak hülye ökör, úgyse látjuk többé egymást, csak erre vagy jó"
2016. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!