Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lehet, hogy megerzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lehet, hogy megerzem, hogy tetszem valakinek?

Figyelt kérdés
Oke, tudom, vannak egyertelmu jelek de mar volt ket olyan esetem, hogy tetszettem egy fiunak es mar joval elotte rajottem, hogy mi a helyzet. Viszont nem is voltam egyikkel sem beszelo viszonyban kb. csak a suli folyosolyan elhaladva lattam oket, meg neha azt hogy ramneznek. Abbol viszont, hogy valaki ranez a masikra nem hinnem hogy csak ugy le lehetne szurni, hogy akkor tenyleg bejottel-e neki vagy csak arranezett. Szoval ez a ket eset szerintetek csak veletlen volt?
2010. ápr. 22. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nagyon jó a megfigyelő képességed.

Az én párom is ilyen. Pl mikor még nem voltunk együtt, olyan dolgokat kinézett belőlem, amiről nem is gondoltam volna. (Pl. hogy nagyon bújós vagyok, amikor tehetem, hozzá bújok)

21 L

2010. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nézésről rá lehet jönni.Én is rá szoktam jönni ált. meg ha nézek vkit akk ők is...Mondjuk azt nemtom h hogyan.
2010. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Előfordulhat hogy csak szerencse, vagy jó a női megérzésed :D xD de úgy kb mennyi ideig néztek téged?

mert ha alaposan megnéztek akkor abból már pl le lehet venni hogy tetszel neki.

2010. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaja van ilyen, én minden pasinál százalékra pontosan tudom hogy mennyire tetszek neki (vagy mennyire nem) :)
2010. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a nők magukban hordozzák ez a megérzést a génjeikbe kódolva,szóval ne csodálkozz csak add át magad az élvezetnek!
2010. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!