Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legszemetebb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legszemetebb dolog, amit egy nő csinált veletek a társkeresés folyamán?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Elfelejtett eljönni a megbeszélt randira. Aztán pár óra múlva hívott, hogy akkor most ráér. Én meg sok sikert kívántam a további társkereséshez.
2016. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
nem írt vissza :D
2016. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
nem szemétség ugyan, de pl itt ismerkedtem egy lánnyal, és külsővel kapcsolatban hazudott nekem, állítása szerint átlagos alkata van, hittem neki, nem feszegettem a húrt, hogy hány kg.. na és talinál így paff, ledöbbentem, átlagos testalkat az mióta 165cm és 80+kg?(3-4hurka volt a derekán, szóval nem arányosan volt túlsúlyos)
2016. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
És a férfiak tettei nem minősülnek szemétségnek? :)
2016. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
72%
Eljött a randira és a barátnőm lett.
2016. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Hát ha mar itt tartunk én nőként is tudnek beszamolót írni a ferfiak átvetéséről...

-komoly kapcsolatot keresett állítólag, mikor találkoztunk állandóan nyomult és már első randi 10 percében csókolgatni akart meg megb..szni

-ha már a férfiak a nők plusz kilóján vannak kiakadva ami persze jogos kétség ne essék, ők előszeretettel kamuznak a magasságukról és az előadott 175 cm kb 160 volt, a 165 cm meg 150...

2016. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

#6: Akkor ha regisztrálok egy társkeresőre, akkor

"pózolj méterrúddal" legyen a képem címe, hogy hihető

legyen a magasságom? :D

2016. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

7-es én a 6. válaszoló vagyok, nem kell méterrúddal pózolni azért mert kisebbségi komplexusod van ne gúnyolódj, viszont mint leírtam ha már az urak a kilókon vannak kiakadva akkor én elmondtam a férfiak terén elég gyakori a kamuzás a magasságukkal kapcsolatban.

Engem nem zavar ha valaki alacsony, de legyen Őszinte és ne hazudjon, ezáltal álltitsa be magát olyannak amilyen nem ő valójában!

Se a férfiaktol sem a nőktöl nem tartom korrektnek ha máshogy adják elő magukat, mert élőben ugyis minden kiderül.

2016. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehetne olyat, hogy ha a kérdés az egyik nemről szól, nem offoljátok szét a másikkal? Nyugodtan tehettek fel kérdést a férfiakról, ingyen van ezen az oldalon...


(nő vagyok amúgy, és a legszemetebb dolog, amit egy nő csinált velem társkereséskor, az, hogy megpróbált meggyőzni, hogy nem tudhatom, nem vagyok-e leszbi, amíg nem próbáltam :D le kellett tiltanom)

2016. szept. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Én vagyok a nő, és egyszerűen eltűntem az életéből első randi után. Bár ez nem szmétség, mert amit "randi" címszó alatt művelt, több volt, mint vérlázító. Fogdosás (comb, térd, mell, has... valahol itt készültem ráborítani a kv-mat), aztán búcsúzáskor még meg is akart csókolni, alig tudtam elhajolni.


Ezek után - hiába mondtam neki még aznap este, hogy hagyjon - valami három hétig írogatott, hívott... szisztematikusan nem reagáltam már semmire. Végül elhajtott a fs.zba, hogy mekkora kv.a vagyok.

2016. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!