Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos farkasként, introvert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos farkasként, introvertált srácként hogyan tudnék nőkkel ismerkedni, illetve hogy ne feszélyezzen ez az egész dolog?

Figyelt kérdés

Már az ismerkedés is ott gond, hogy nincsen semmilyen szociális köröm, ahol bárkit tudnék találni, illetve engem észrevenne egy lány is, vagy egyszerűen ilyen téren lehetőségek sincsenek. Így marad a leszólítgatás (már ha merném), vagy a netes társkeresés, meglehetősen alacsony sikerességi rátával, és bazi nagy szerencsefaktorral. Bulikba még ha egyedül mennék is, feszélyezve érezném magam, hogy mindenki társasággal van, és egyedül nem is tudom hogyan tudnék lányokhoz odamenni, akik csapatokban vannak.


Meg igazából zavarna ez az egész, hogy ha próbálkoznék egy lánynál, akkor annak valószínűleg van eléggé nagy baráti köre, én meg olyan kívülállóként érezném magam, hogy csak úgy random magányos idegenként közelednék hozzá, akinek egy haverja sincsen. Na meg a lányok főként az olyan férfiakra buknak, akik a társaság középpontja, vagy vezéregyéniségek egy csapatban, én meg csak úgy magam vagyok és ennyi, egy észrevétlen meglapuló valami.


Igazából magam mellé is egy hozzám hasonló introvertált lányt tudnék elképzelni, de ilyet nehéz találni, főleg hogy ők is hasonlóan "rejtőzködőek" mint én.


Eddig egyébként egy kapcsolatom volt, az internetes szerencsekerékből, akivel össze is illettünk. De mostmár úgy érzem, szeretném kezembe venni a dolgot a társkeresés terén, csak nem tudom, hogyan lehetne kiküszöbölni ezeket a hátrányokat, vagy milyen más alternatíva lenne számomra. Vagy barátokat sem lenne csak úgy a semmiből szerezni, na meg nem is vagyok egy nagy haverkodós típus, vagy csak kényelmetlenül érezném magam egy ilyen más szerepben.


Mit tudnátok tanácsolni?



2016. júl. 20. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Sokáig én is ilyen voltam. Most is ilyen vagyok.

Elkezdtem hallgatni reggae zenét és már sokkal jobb minden. Nem változott semmi de jobban érzem magam tőle. Szóval csak ennyit tudok tanácsolni.

2016. júl. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk ne bulikban akarj ismerkedni...

A legtöbb emberrel a munkahelyeden találkozol, esetleg a suliban (mivel a korod nem derült ki...), és ott könnyebb is ismerkedni, nem kell görcsölni hogy mivel szólítsd meg, és hogy láthatod újra.


Régen is az emberek úgy ismerkedtek, hogy aki a közvetlen környezetükben volt, abból válogattak, kvázi már ismerték egymás valamennyire. Nem volt se net, se társkeresők, se telefon, se diszkók, aztán valahogy mégsem halt ki az emberiség.

2016. júl. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Ismerősökön, barátokon keresztül a legkönnyebb.


Hasonló személyiségű vagyok, mint te, de az eddigi egyetlen párkapcsolatom is baráton keresztül lett és ha most alakulna valami, akkor is valszeg hasonlóan történne... Vagy a munkahelyen fogok találni valakit (új helyre megyek és sok a nő).

2016. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia, beszélgethetünk, ha gondolod.:)
2016. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia beszelgess nete chatelj hidel egy probat meger
2016. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg kellett néznem, nem-e én írtam-e ki ezt a kerdest, annyira illik rám, hogy akár en is írhattam volna.

#2: Van akinek olyan a munkahelye (pl nekem) hogy ott lehetetlen ismerkedni (munkatársaim túlnyomórészt ferfiak, ill. közelebb vannak a nyugdíjkorhatarhoz, mint az én koromhoz...).

#3: A kérdező (is) írta, hogy nincs túl nagy szociális köre, ill a kérdező sem próbálkozna tök ismeretlen lányokkal, ha lenne a 'barátok, ismerősök' között olyan, akivel kölcsönös lenne a vonzalom...

Ezeket tudom, mert (mint fentebb is írtam) én is olyan vagyok, mint a kérdező.

2018. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!