Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság már miért nem divat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már miért nem divat az őszinteség?

Figyelt kérdés
Azért gondolkoztam el ezen a kérdésen, mert bár nem vagyok rá büszke, de énis képes voltam beleesni abba a hibába, hogy csak egyfolytában vártam-vártam és vártam, valakire, aki nem érdemli meg és az egészben az volt a legrosszabb, hogy bármikor, amikor rákérdeztem, hogy de mégis érdekli-e a dolog még mindig akkor simán rávágta, hogy igen, persze. De közben július óta 1 alkalom sem volt, hogy elmentünk volna valahova mert mindig arra hivatkozott, hogy ő nem ér rá. Ha valaki így meggondolja magát akkor miért nem lehet őszintén elmondani? Miért kell hülyét csinálni a másikból?

2016. szept. 14. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert képmutató világban élünk. Az emberek bizonyos hányadának 0 az érzelmi intelligenciája.

Vagy az is lehet, hogy nem akarnak megbántani - nos, akkor pont így sikerül mást megbántani, hogy hülyének nézik. Vagy csak egyszerűen félnek a következményektől.

2016. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez most erős lesz, nem bántásból írom, de csintáltál te épp elég hülyét magadból azzal, hogy folyamat kerested, vártál rá, annak ellenére, hogy ő mindig leterelt. Neki már nem kellett.


Azért nem akarja őszintén elmondani, mert nem szeretne megbántani, és bízott abban, hogy azzal, hogy állandóan "offol", azaz nem ér rá, mikor kérdezed, rájössz magadtól is, mondjuk úgy a 2. eset után.

2016. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez az úgynevezett lustaság :) ilyen emberre nem is lehet építeni.
2016. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


És akkor amikor rákérdeztem, hogy még mindig érdekli-e a dolog akkor miért válaszolt igennel?

2016. szept. 14. 19:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert talán ez jött ki a 2 bites agyából. Nem 2-es vagyok.
2016. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


Részben már leírtam, hogy miért: egyrészt nem akart megbántani, másrészt nem akart magyarázkodni. A férfiak többsége rosszul viseli a nyílt elutasítást, jön a sok miért miért miért. Egyszerűbb igent mondani számára, hamarabb szabadul adott helyzetből, viszont bízik benne, hogy rájössz magadtól (a 2. de legkésőbb a 3. nem érek rá után rá kellett volna jönnöd)


Egy jó tanács: sohase azt nézd, hogy valaki mit mond (jelen esetben "igen"), hanem hogy mit cselekszik/mit nem cselekszik (leterel, nem ér rá, nem hoz fel alternatívát, soha nem jó egy időpont sem, stb.).


33F - mellesleg coachinggal is foglalkozom

2016. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez igen gyagyi kifogás mivel egy az egyben megírtam neki, hogy nem hiszem, hogy elég jó pasi vagyok ahhoz, hogy járjak vele, ezért mondja meg, hogy akarja-e vagy sem. Ezt nem lehet megbántással vagy nem megbántással magyarázni.
2016. szept. 14. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Rendben, higgy, amit szeretnél :) Én azt tudom, hogy a nők mikor miért, milyen reakcióra hogyan viselkednek, mi miatt. Nem én találom ki ezeket hidd el, én csak "küldönc" vagyok, aki érti. Ha nem tetszik, a fenti szakállas emberrel beszélj, aki teremtette őket.


"Nem vagyok elég jó pasi" ... jó tanács: Ilyet soha ne mondj egy nőnek. Soha. Ne. Véletlenül sem.

2016. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó persze, te aztán mekkora császár vagy mert egy nem létező dologgal lehúzod a birkákat, ja.
2016. szept. 14. 23:12
 10/11 anonim ***** válasza:
A korszellem és a média hibája. Olyan hatásos a népostobítás, hogy normális nő már alig akad, és azt látják mindenütt, hogy hazudozni kifizetődő, akkor jársz jól, ha lekamuzod a csillagokat az égről. Felnőtt nők, ja, de felelősséget már nem mernek vállalni...
2016. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!