Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ugye már azt jelenti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye már azt jelenti, hogy kiábrándulok belőle?

Figyelt kérdés

Szakított velem az exem,elég sokszor aláztam meg magam,futottam utána lány létemre,így utólag visszagondolva elég szánalmas lehettem..

Nagyon szerettem,a mindenem volt,de mostmár nem csak a jó tulajdonsági jutnak eszembe és a jó emlékek,hanem a rosszak is. Ilyenkor az jut eszembe: úristen,mit ettem rajta? Örüljek,hogy kidobott,mert van esélyem megtalálni az igazit.

Aztán rám jön egy depi,hogy hiányzik,minden rossz tulajdonság,emlék megszépül,hogy én tehetek mindenről.. De közbe van bennem egy bizonyítási vágy,hogy csak még 1x találkozzunk,nézze meg mennyivel jobb lettem szakítás óta,és menynire jól vagyok nélküle,hogy lássa,hogy már többet nem futok utána,hogy mit vesztett... Tudom,nem érintené meg,de a büszkeségemnek ennyi teperés után jót tenne.


2016. szept. 14. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy folyamat, teljesen normális, amit átélsz. Még nem vagy túl rajta, de már dolgozod fel ezt az egészet.
2016. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok, 6 évig voltunk együtt... 3x könyörögtem, utána befejeztem. Nekem az adott erőt, hogy én soha nem mondtam volna le róla, még amikor más lányokkal flörtölt, többször hazudott nekem és hülyére vett, mindent elnéztem neki, kezek és lábak nélkül, ha tolószékbe került volna, akkor is mellette maradtam volna, és ő mégis eldobott. Te se bánkódj olyanért, aki lemondott rólad. Majd bánni fogja, de addigra már tovább lépsz. Tudom mit érzel, nekem azt mondják, hogy el fog múlni a hiánya és jönni fog egy jobb. És majd akkor fog igazolni az élet.
2016. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként eddig minden exem vissza akart jönni,akik kidobtak és nem kellettem nekik,miután letettem róluk. Ezért akartam érte harcolni,mert annyira szerettem,hogy nem akartam azt,hogy el kelljen majd utasítanom.

De már semmi mást nem szeretnék,csak azt,hogy valamikor keressen meg és megmondhassam neki,hogy bármit megtettem volna érte,nem kellettem neki,nekem meg már most nem kell. Tudom,nála ez nem fog megtörténni,de jól esne..

2016. szept. 17. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!