Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért nem akar az érzelmeiről beszélni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 07:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mert a "menőbbek" azt hiszik , akkor gyengének tűnnek. Szerencsére én nem ilyen vagyok!
2010. ápr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem is gyengeség, de mindenkép nyáladzás. Mit kell róla beszélni? Általában csak a legszűkebb családi/baráti kört érintheti, ők meg érzik. Miért kéne tehát bárkivel szóban megbeszélni?
2010. ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ez így azéárt nem igaz. IQ kérdése, igen is lehet fiúkkal mély érzelmekről beszélni, na az más kérdés, ha valaki úgy alapjáraton is egy hatalmas bunkó, hát ... akkor keress olyat, akivel neked ez nem probléma és megy a dolog.


Egyébként meg ha egy fiú / férfi azt hiszi, ettől ő nagyobb férfi, na ott azért bizony erős túlkompenzálási pszichés problémák vannak a háttérben és nem is ritka, tudom.

2010. ápr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát pl a volt barátom szeret engem még, de nem akar róla beszélni. Amikor felhozom a témát, mindig azt mondja hogy hagyjuk, nem fontos, stb ... nem hajlandó beszélni senkinek sem az érzéseiről :S:S
2010. ápr. 23. 08:46
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy qrva nagy baromság, hogy azért nem szeretnénk beszélni érzelmekről, mert az "kemény menő". Egyszerűen mi fiúk nem bonyolítjuk úgy túl a dolgokat, sokkal letisztultabb, egyértelműbb érzelmeink vannak (persze vannak kivételek meg extrém helyzetek, de ált így van!). Éppen ezért felesleges, nincs miről beszélni! Ha belemennénk egy ilyen beszélgetésbe, azzal csak bonyolítjuk a dolgokat, azt meg minek?

A volt barátod úgy látszik, szeret, de túl akar jutni rajtad, gondolni sem akar arra, hogy szeret. Miért nyúzod, miért nem hagyod, hogy elfelejtsen? Egy ilyen beszélgetéssel csak előkaparnál benne egy csomó olyan érzést, amit már részben sikerült elásnia.

Na ezért nem akarunk beszélni az érzésekről.

2010. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
08:46: Tudod, hogy még szeret. Mit kell ezen még megbeszélni? :S
2010. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

09:53

én is fiú vagyok, de ne hari, ez k nagy baromság ......

2010. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!
2010. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10:30 mondom h vannak kivételek vannak túlérzékeny fiúk meg ilyesmi :P
2010. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
egyszerűen azért, mert képtelenek érzelmeik kimutatására...könnyebb számukra az ilyen "fölösleges erről beszélni" szöveg mögé bújni, mint elismerni azt, hogy félnek megnyílni mások előtt...
2010. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!