Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet rossz a szex egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rossz a szex egy olyan emberrel, akihez igazán vonzódsz?

Figyelt kérdés

Onnan jutott eszembe, hogy olvastam egy kérdést, ahol arról ment a vita, hogy mennyire érdemes várni a szex-szel a házasságig, és hogy ez mennyiben befolyásolja később a pár szexuális életét. Én nem vártam, és nem is ismerek olyat, aki igen, de tulajdonképpen azzal egyetértek, hogy ha valakihez igazán vonzódsz, azzal nem lehet rossz a szex. Azzal igen, aki csak nagyon szimpatikus és kedveled, de olyannal még sosem volt rossz tapasztalatom, akivel az első pillanattól fogva megvolt az a bizonyos kémia. Más kérdés, hogy akivel megvolt, azzal el sem tudtam volna képzelni, hogy évekig vagy akár hosszú hónapokig várjak.

Ti mit gondoltok? Őszinte, elemi vonzódás ellenére lehet rossz a szex? Volt ilyen tapasztalatod?



2016. szept. 16. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Van az a vonzalmi szint ahol szinte mindegy mit csinál a párod élvezni fogod. Szóval szerintem erős vonzalom esetén nem lesz rossz a szex.
2016. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
A rossz szex relatív dolog. Sajnos nagyon sok ember azt várja el, hogy a másik ösztönből, mintegy gondolatolvasó módjára mindent rögtön úgy csináljon, ahogy azt ő szeretné. Ha az emberek többet beszélnének az igényeikről ez könnyebben kiküszöbölhető lenne.
2016. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Pont arra gondolok, amit az első is ír. Volt olyan pasim, aki technikailag rosszabb, volt mint az előző, mégis annyira kívántam, hogy vele élveztem legeslegjobban a szexet. És itt most nem szerelemről beszélek, hanem vonzalomról, szerintem ez két különböző dolog, bár jó esetben együtt jár.

De a másodiknak is igaza van, ha a vágy megvan, onnantól már csak kommunikáció kérdése, kinek mi a jó.

2016. szept. 16. 13:28
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Van ilyen természetesen ha nem egyforma habitusúak vagytok. Hiába a szerelem vagy az erős kémia ha nem ugyanolyan intenzitásúak vagytok valamelyikőtökben hiányérzet marad.
2016. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Volt. A srác egyetlen pillantásától is görcsbe ugrott a gyomrom, olyan szinten vonzott, bizsergett a bőröm ha hozzám ért, tényleg éreztem a "vad elemi ösztön szerű vonzalmat", és amikor szexre került a sor, kedvem lett volna sírni. Katasztrofálisan szörnyű volt, semmi élvezhető nem volt benne.


Természetesen volt pozitív példa is, de ez nem jelenti, hogy nem lehet rossz.

2016. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Lehet. Nekem volt olyan, aki rettenetesen bejött, mint pasi. Első pár alkalommal még órákig beszélgettünk, ismerkedtünk. Imádtam azokat az órákat. Aztán hamar eljutottunk a szexig, ami aztán mindent elrontott. Folyamatosan csak azt akarta, ami nem esett túl jól a lelkivilágomnak. 😀 meg elájulva sem voltam tőle.. Aztán szép lassan véget vetettünk neki. Pedig kapcsolatnak indult, aztán ez lett belőle. Azért mostmár megfontoltabb vagyok ilyen téren. 😀
2016. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Nekem volt ilyen.
2016. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Miért ne lehetne?


Attól, hogy vonzó valaki, még lehet egy figyelmetlen tulok az ágyban (is).

2016. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
46%
Nekem nem volt ilyen, de miért ne lehetne rá példa? A szex nem csak a vonzalmon alapul, márpedig szexelni nem attól tanul meg valaki, hogy jó kisugárzása van :D
2016. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet rossz a szex még akkor is, ha halálosan szerelmes vagy.

Van, akinek hiába mondod mit szeretnél, nem azt csinálja, nem érzi a határokat, irtó rossz technikája van és nem hajlandó engedni belőle.

Na pont ez az, ami egy kapcsolatot teljesen szét tud verni.

2016. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!