Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért nem lép ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem lép ki a kapcsolatból ha rossznak látja?

Figyelt kérdés
Rettentő sok kérdés van itt mikor a nő leírja, bevallja, felvállalja hogy a kapcsolata rossz. Ennek több oka lehet: naiv, kihasználják, elviselhetetlen, nem becsülik meg és hasonlók. De aztán többen megerősítik érvekkel hogy szakítani kellene mert nem lesz jó vége....és mi lesz? Semmi. Nem szakít. Majd mikor kidobja a pasi, vagy megveri, visszajön és kiír egy kérdést hogy mit ronthatott el...miért bánt így vele a férfi...
2016. szept. 16. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom szeretik valamiert emellett a csavot... En szakitottam nem akartam de jobb volt igy.
2016. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek alapvetően félnek kilépni a rossz, de biztos helyzetből. Inkább úsznak a langyos fosban és panaszkodnak. A biztonsági igény az egyik legalapvetőbb vonásunk, kinek több, kinek kevesebb. De erre a félelemre szerintem még a szocializáció is rásegít.
2016. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Sok nő alábecsüli magát, és úgy van vele, úgysem lesz jobb.

Sokan nem tudnak, mert mondjuk a párjuktól függnek akár anyagilag, akár érzelmileg, sok esetben elképzelhető, hogy a partner mondjuk zsarnok, és elmarta az összes családtagot, barátot az illetőtől (nem ritka), egyedül pedig baromi nehéz lelépni. Sok esetben érzelmi zsarolás vagy manipuláció miatt nem mer kilépni a nő, vagy nem tud.

Nyilván fogalmad nincs, milyen káros kapcsolatban együtt élni, és milyen az, amikor BÁRMI ok miatt nem tudsz kilépni belőle, úgyhogy ne is ítélkezz emiatt másokon.

2016. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A felhasználó ***** válasza:
Megijeszti őket az egyedüllét. Inkább panaszkodnak tahó mellett.
2016. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért nem léptem ki, mert nem akartam egyedül lenni. Tudom, hülyeség.
2016. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!