Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító a fiúk számára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító a fiúk számára, ha egy lány pl. gépészmérnök vagy annak készül?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 00:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem dehogy is, sok sikert hozzá!!!


20/F

2016. szept. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts.

Biztosan van sok kretén akinek ez taszító.

Sok sikert ha magadról kérdezel! :)

20F

2016. szept. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Véleményem szerint igen.Én nem szeretem -ahogy szerintem a többség sem- ha egy lány ilyen egyáltalán nem nőies dolgokkal foglalkozik vagy ilyenek érdeklik.Az is taszítana,ha egy lány többet keresne mint én.Vagy ez olyan,mint amikor a csaj kiveszi a fúrót a fiú kezéből,mert jobban ért hozzá.Én nem tudnék így meglenni,de ha magam is gépészmérnök lennék,vagy akár én lennék az ENSZ főtitkára,akkor sem.Sokkal jobban érezném magam pl.egy bolti eladó,pincér,fodrász stb.lány mellett.Vagy ha tanulni akar,akkor menjen tanítónak,könyvelőnek,közigazgatásba stb.annyi ilyen nőies dolog van.Egy katona vagy egy rendőrnő se kéne,de ezek is jobbak,mint egy mérnöknő
2016. szept. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem taszító, örülök ha egy lány talpraesett, érdeklődő, okos. Egy mérnökre ezek jó eséllyel jellemzők.


23/F

2016. szept. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Fujj! Undorító, visszataszító pfej!

Na ne szórakozzunk! Egyáltalán nem az a mérvadó, hogy ki mivel foglalkozik vagy minek készül! A lényeg, hogy a lány szeresse amit csinál és legyen boldog, ez az élet értelme. Ha ez meg van, még is milyen jogon ítélkezhet bárki emiatt?

Aggodalomra semmi ok, jó szűrés ez a jövőre nézve kapcsolatok terén. Sok sikert!

2016. szept. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele. Ez a célja, ennyi.


Aztán hogy milyen minőséget tud produkálni a saját

területén, az majd elválik. De ez nem csak erre az

esetre igaz, hanem mindenféle szakmára/diplomára.


A papír csak papír, viszont a tudás, és annak alkal-

mazása a nem mindegy!

2016. szept. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Számomra nem!

31/F

2016. szept. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne az. Legalább értené mivel foglalkozom. Egy közös téma már lenne.
2016. szept. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Visszataszító? Mármint az, hogy egy lány okos? Mert ugyan láttam már olyan idiótát és ostobát, akinél nem is értettem hogy kaphatott diplomát, de azért ez a ritkább..

Már miért lenne? De most komolyan?! Ez a fajta ostobaság viszont az, szóval nődd ki gyorsan mielőtt egyetemre mész.


N

2016. szept. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha szereti is amit tanul akkor mindegy, hogy milyen szakma lesz a kezében, de ha csak muszájból csinálja akkor visszataszító, mert egyfolytában panaszkodni fog, hogy utálja a munkáját. Szóval ha szereti, felőlem takarítónő is lehet.
2016. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!