Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek csak szexre kellettél volna de vissza utasítottad, majd hirtelen átvált bunkóra, hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Ha nem tudod elkerülni, hogy ne találkozz vele, mert pl. együtt dolgozol vele, de mivel vissza lett utasítva sérült az egója és tiszta lekezelő és bunkó viselkedése lesz, ami persze rosszul esik (meg az is, hogy csak arra kellettem volna neki) hogy lehet ezt kezelni??

2016. szept. 19. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele feltűnően kedves és nyájas! ;) És ne hagyd magad felpaprikázni, te csak maradj vele mindig félreérthetetlenül édes és aranyos!
2016. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hagyd figyelmen kívül. Ennél jobbat nem tehetsz
2016. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy levegőnek nézed a sértett egójával együtt.
2016. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy álljál hozzá. Én, minél bunkóbb valaki velem, annál kedvesebb vagyok vele. Az ilyen tipusú embereket, nagyon meg szokta zavarni. embereket
2016. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!