Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyan, hogy ha csak interneten ismersz valakit (még), de fontossá váltok egymásnak?

Figyelt kérdés
Volt ilyen Veletek? Mi lett belőle?

2016. szept. 22. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Persze, miért ne lehetne? Az előző és a jelenlegi barátommal is neten ismerkedtem meg, de itt az oldalon is találtam olyat, akivel bár nem találkoztunk, rendszeresen beszélünk, mondhatni baráti viszonyt alakítottunk ki úgy, hogy élőben sosem láttuk egymást.
2016. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen a páromat interneten ismerdtem meg és öszejöttünk,és idővel össze is költöztünk azóta is már eggyütt vagyunk 5 éve.
2016. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titusztitusz ***** válasza:
Lehet persze...Minden probléma nélkül...
2016. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok egy leányzóval. Minden meg tudunk beszélni őszintén, tabuk nélkül. Fontos részei vagyunk a másiknak. De csak barátok vagyunk és ennél többet egyikünk sem akar a másiktól.
2016. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, persze. Az igazság az, h idáig az a pár ember (férfi), akivel beszélgettem, mind mély hatással volt rám. Fura, de mind nagyon-nagyon szimpatikus volt. Sajnos, rövidre kellett zarnom mindegyiket, hitegetni, illúziókban tartani nem becsületes/fer dolog senkit sem. Azért szar ez a net. Csomó értékes embert ismerhetsz meg, de a fizikai valóság közbeszól. :(
2016. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!