Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ferfi azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi azt mondja neked, h neked en vagyok az igazi mit gondol valojaban? Mi all a hatterben vagy csak az erzelmeit probalja kivetiteni?

Figyelt kérdés

#napfény #Aprodka
2016. szept. 23. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Akkor biztos lennék benne, hogy homár.


Viccet félretéve, sok oka lehet. Kérdés, hogy a két fél között előtte milyen a kapcsolat. Ismerősök, ismerkednek, együtt járnak már?

2016. szept. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na igen... Nem mindegy, hogy mire mondta. Igazi barát, igazi nő, igazi szerelme... sokminden lehet igazi. :)
2016. szept. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésből úgy jön le, hogy igazából nem nagyon ismeritek még egymást, nem vagytok egy pár. Ebben az esetben én azt gondolnám, hogy erőszakos, még kapcsolat sincs, de már most megakarja neked mondani, hogy neked mi a jó.
2016. szept. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat, varom a tobbit is !!!!!!
2016. szept. 24. 00:31
 5/13 A kérdező kommentje:
Szia Zapdos!!! Igazabol egy regi ex pasimrol lenne szo az ketdesem alapjan , nem igazan ertem ot!!
2016. szept. 28. 21:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Mégha ismeritek is egymàst akkor is feljön az hogy mi nem működött valójàban köztetek hogy miért lett vége !Mert ha az expasid pl megcsalt akkor biztos hogy nem adnék neki mégegy esélyt bàrmit mond vagy ha komolytalan volt koràbban és flörtölgetett màsokkal akkor sem mert kutyàbol nem lessz szalonna!De ezt neked kell tudni hogy mijen volt az ex pasid aki ezt mondta neked !Mert nem mindegy hogy mijen volt koràbban !
2016. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Az amerikai elnökválasztás áll a háttérben.lecserélik a házimajmot egy idős mágusra.
2016. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 omba ***** válasza:
100%

Ha szakítás után mondja, akkor az egoja mondja

Ha a kapcsolat legelején, akkor gyorsan meg akar dugni

Ha valami kapcsolaton belül, akkor azt jelenti, hogy bizonytalannak lát, és rad akarja dumálni magát.


Én még sohasem mondtam ilyet, el se tudok képzelni helyzete hozzá

2016. nov. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ex.


Azt gondolnám, hogy egoista, önző, talán nárcisztikus személy, akinek csak saját magával törődik leginkább.


Már maga a mondat is, ahogy mondta:

"neked en vagyok az igazi". Miért nem úgy mondta, hogy "Nekem TE vagy az igazi."


Ez csak birtoklás, egó.

Beszédes szavak. ;)

2016. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Jedi elmetrükkel próbálkozott, amire úgy tűnik, te rezisztens vagy.

30/f

2017. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!