Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, hogy annyira magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy annyira magányos vagyok, hogy a párnámat szoktam ölelgetni és csókolgatni?

Figyelt kérdés
Leírva vicces, de átmenetileg megnyugtat, bár az élvezeti értéke közel sincs annyi, mintha egy barátnővel csinálnám. F
2016. szept. 24. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

nekem nem gáz, nem én csinálom ezt. neked valószínűleg nem gáz, különben nem csinálnád.

bár eléggé szánalmas megoldás, de hát aki lusta és nincs kitartása, annak viszont ez jár!

2016. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz, mindenkinek vannak gyengeségei, mindenkivel előfordulhat, hogy magányosnak érzi magát. A lényeg, hogy ne add fel és kezdeményezz azoknál a lányoknál, akik tetszenek. Az ismerkedéshez szerencse is kell, de a nagy számok törvénye alapján sokkal nagyobb az esélyed, hogy találsz valakit, ha kitartó vagy, mintha feladod.
2016. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Sokan csinálják, másoknak nem kell tudni, és addig tök fölösleges azon gondolkozni. Ha téged megnyugtat és jólesik,akkor válald föl.
2016. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
igen az!
2016. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 Csakis lusta lehet az, akinek nincs párja? Ez milyen logika, öreg? Az meg sem fordult a fejedben, hogy nem mindenki szerencsés a szerelemben?
2016. szept. 24. 17:26
 6/13 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Meglehetősen az...
2016. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én egy nagy párnával alszom, azt szorítom magamhoz, megnyugtat.
2016. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Csakis lusta lehet az, akinek nincs párja? Ez milyen logika, öreg? Az meg sem fordult a fejedben, hogy nem mindenki szerencsés a szerelemben?"


1. ha valaki akar párt magának, az tesz is érte!! amit csinálsz, az pótcselekvés, hiába írod azt, hogy megnyugtat, az csak átmeneti állapot!

2. nem létezik olyan, hogy szerencse, az csak kifogás, és fájdalomcsillapító, hogy ne kelljen felelősséget vállalnod a saját tetteidért. (a lustaságodért, azért, hogy nincs kitartásod, hogy elérd a célodat..stb.)

3. miket teszel azért, hogy párt találj?

4. ha csak sajnáltatod magad, attól nem lesz párod!

2016. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, azt elismerem, hogy pótcselekvés, lévén, hogy nem egy nőt ölelgetek. Viszont a magadfajta emberektől herótom van. Te tipikusan az vagy, akinek minden összejön, és azokat b.asztatja, akiknek nem sikerülnek a dolgok. Képzeld, próbálkoztam már. Sosem lett az egészből semmi. És nem akarok ilyet olvasni, hogy ha tizedjére nem megy, meg kell próbálni tizenegyedjére... Bullshit.
2016. szept. 24. 18:47
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

Nem az én életem sz..r, hanem a tiéd. Én küzdöttem és lett eredménye!

Erről csak ennyit!


Ajánlom nézd meg A békés harcos útja című filmet! Hasznos lesz számodra!!

2016. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!