Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoktól, nőktől kérdezem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól, nőktől kérdezem: miért nem hitte el?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a kedvesemmel, ami szomorú. Az okok, mint mindig, összetettek, de volt egy olyan intim részlet, amely indokolja, hogy anonimitásba burkolózva kérdezzek rá. Kedvesemnek megereszkedett mellei voltak, hatalmas bimbóudvarral, s én ezt imádtam, ő pedig nem tudott megbékélni velük, így képtelen voltam lebeszélni a plasztikáról. A megplasztikázott mell számomra elveszti természetes vonzerejét, mégsem tudtam meggyőzni őt, hogy nekem úgy jó, úgy szép, úgy tökéletes, ahogy van. Önmagában a plasztikázás is kiábrándító volt, méginkább az, hogy nem hitt nekem, s fontosabb volt számára a saját elégedettsége az én véleményemnél. Mit gondoltok erről?

2016. szept. 25. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Várjál, nem azt szokták mondani, hogy "legyél békében önmagaddal", meg "szeresd magad, az a legfontosabb" meg satöbbi satöbbi? Vagy ez most nem érvényes?
2016. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bizonyára érvényes, ettől még a két igazság, az övé és az enyém összeütközött
2016. szept. 25. 13:29
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Facepalm...Most azon vagy fent akadva, hogy ő magának akart megfelelni, nem pedig neked, ezért a plasztikázás mellett döntött?


Nem érezte jól magát a bőrében. Ő dolga, hogy mit csinál, senki sem lesz rossz attól, hogy magának akar megfelelni.

2016. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, van olyan, akinek elég ha a bárja imádja, megelégszik vele, és van olyan akinek nem. ő az utóbbi emberek közé tartozik, ezért nem ítélheted el. az a legfontosabb hogy ő jól érezze magát a bőrében
2016. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"fontosabb volt számára a saját elégedettsége az én véleményemnél"


Ez egy elég emberi tulajdonság, ne hibáztasd ezért. Nem tetszett magának, komplexusai voltak emiatt. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretett téged, vagy hogy semmibe vett, egyszerűen csak magának is akart tetszeni, és szerintem igazán nem bűnös emiatt...

2016. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit is mondjak. Nem vagyok a plasztikázás híve, DE ha ő így nem boldog, akkor rajta más nem fog segíteni.


Mellesleg önmagával egy ÉLETRE kell elégedettnek lennie, te viszont nem biztos, hogy mindig képben leszel.

2016. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el és nem tartom bűnösnek, sőt egyetértek azzal, hogy lehetőleg mindenki éljen önmagát elfogadva és önmagában békében. Mindemellett az is tény, hogy (talán nem kizárólag számomra) a természetesség vonzerejét nem lehet implantátumokkal pótolni.
2016. szept. 25. 13:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
És miért tartod magadat fontosabbnak nála az ő testével kapcsolatos döntésekben? Azt is szokták mondani, hogy ha szereted, elfogadod (bár ez szerintem is kissé túl nyálas irreális szöveg). Ha neki ez egy régóta tartó komplexus, akkor nagyon sokat jelentett neki, hogy végre megcsináltathatta. Ilyenkor látszik, hogy vele törődsz-e, vagy a testével. :D
2016. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Legutolsó válaszadónak: természetesen az ember esze és lelke megérti és elfogadja a másik szempontjait, döntését, az ösztöneit azonban gyakran lehetetlen ésszel és lélekkel felülírni.
2016. szept. 25. 13:44
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
De lehet, hogy van egy másik pasi akinek viszont nem tetszenek azok a megereszkedett dudák és ezért tetetett be szilikont
2016. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!