Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális lányoktól kérdezem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányoktól kérdezem. Hol szoktatok ismerkedni, ha komoly kapcsolatot kerestek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Közlekedésügyi minisztérium. True story. Lassan egy éve :D
2013. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát én úy csináltam, hogy nem próbáltam meg összejönni senkivel :D

Tényleg mindenkit elutasítottam, és egy éven belül két pasi lett belém fülig szerelmes.

Lehet épp azért, mert imonált nekik, hogy tudták, hogy biztos nem kaphatnak meg, nem tudom. (na de aztán mindkettővel jártam)

Viszont 2 éve járok egy olyan fiúval akit 6éve ismerek, és jártunk is már régebben.

2013. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Internet, végső elkeseredésemben. 7éve tart :)
2013. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, sablon, de én szórakozóhelyen ismertem meg anno a párom, 8 éve. A 8-ból 1.5 évig külön voltunk, aztán mégiscsak újra összejöttünk. Nincs tuti recept rá.

24L

2013. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Internet.
2013. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kocsmában és siralom házban.
2013. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az egyetemen
2013. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

net,suli,mittudomén,ahol mások megtalálnak. Felhagytam azzal,hogy elmegyek külön csak azért valahova,hogy ismerkedjek ilyen céllal. Minél jobban hajszolom,hogy legyen valakim,annál inkább elkerül a "szerencse" :D Ahogy épp jön.:)

16l

2013. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Putriban.
2013. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sehová nem megyek célirányosan úgy, hogy na, odamegyek ismerkedni meg pasizni. nem számít, hol ismerkedek meg egy nekem tetsző, szimpatikus pasival, buliban, könyvtárban, parkban, kávézóban, neten vagy kocsmában. Általában a tágabb baráti körből jöttek össze az eddigi pasijaim, randijaim, ismeretlenekkel nem nagyon szoktam csak úgy randizni.
2013. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!