Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiába várnék egy ilyen nőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába várnék egy ilyen nőre, soha nem fog elválni?

Figyelt kérdés

Tudom gerinctelen csúnya dolog de ez van.

Beleszerettem egy 40 éves házas nőbe.


Volt már köztünk minden, és 8 hónapja tart, de mindig csak panaszkodik, hogy ilyen meg olyan boldogtalan, meg és ez meg az sem jó neki. 1x szidja a férjét, másszor meg azt mondja most milyen normális.

Otthon ugyanúgy mindent megcsinál, elmegy a férjével mindenhová, holott azt mondja nincs kedve vele menni, de még is mindig elmegy.

És a férje nem egy vadállat, szóval nincs is mitől tartania ha nemet mondana.


Van 2 gyerek 18-19 évesek, egyik sem lakik már otthon.


Van amikor olyan mintha hazudozna, hogy nincs ideje 1 hétig találkozni még 1 órát sem, de körmösre meg fodrászra van 3-4 órája is. Ráadásul otthon dolgozik. És alig 10 km-re lakik.


2016. szept. 25. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem szívesen mondom.

DE te olyan vagy a leírás alapján mint egy vibrátor, kielégíti magát, s megy vissza.

2016. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
számára vagy olyan*
2016. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
megmondom őszintén nem is akarnám, h elváljon, elég lenne, ha leápolnánk egymást időközönként, bár nem tudom, h te melyik korosztály vagy
2016. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fish1 ***** válasza:
90%

Ha el akarna válni, már rég megtette volna.

Szerintem neki ez elég így, hogy szexkapcsolatot tartotok fent, legalábbis a fent leírtakból nekem ez derül ki.

2016. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Hiába, várod...

Ha nincs más a képben dugd amíg tudod és kész. Ne éld bele magad semmibe.

2016. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos egyértelmű, hogy kihasznál. Ha komoly kapcsolatot és szerelmet szeretnél, akkor felejtsd el. Ha nem akkor pedig csak érezd jól magad és ne gondolj bele többet mint ami.
2016. szept. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szexuális segédeszköz vagy...ennyi.
2016. szept. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okés köszi a válaszokat. Megerősítettetek itt is, hogy ez csak szexre van.
2016. szept. 26. 07:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze. Egy válás nagy macera, akárhogy is... annyit nem érsz neki.
2016. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!